2726
عنوان

دعوای زن و شوهری ترخدا بیایین

14937 بازدید | 241 پست

سلام بچه ها امروز صبح دوستم زنگ زد یاسی چی میخوای بخری واسه شوهرت منم نمیدونستم چی بگیرم این دوستم گفت بیا باهم بریم ببینیم چی بخریم واسه شوهرامون بچمو گذاشتم پیش مادرم به همسرمم گفتم میخوام برم بیرون نمیدونم چرا جدیدا گیر میده نمیزاره جایی برم کلی خواهش و التماس گفت ۲ساعت دیگه خونه ای منم گفتم باشه رفتیم با دوستم بیچاره اونم به استرس افتاده بود دوستم گفت یاسی کاری کردی که شک کنه گفتم نه خدا شاهده آخه همسرم هر اخلاق بدی داشته باشه اینطور نیست محدوده کنه دوستمم گفت ازش پرسیدی گفتم آره یه بار پرسیدم بهم جواب درستی نداد خلاصه براش یه ساعت و ست کیف وکمربند خریدم از شانس گندمون دوتا پسر افتادن دنبالمون با استرس برگشتیم چون ترافیک وحساب نکردیم ۴ساعتی شد بچه ها شوهرم سر خیابون بادوستاش و ایستاده بود وقتی دید دوتا پسر افتادن دنبالمون چنان عصبی ووحشی شد که از ترس خودمو خیس کردم با اون دوتا پسر دعوای بدی کردن سرم داد زد گفت برو خونه الآن میام نزاشت بمونم اومدم خونمون دوستاش اومدن جلو در بهم گفتن فقط بیرون نیا شکایت بازی شد ساعت ۱۰شوهرم با دوستاش وخانوماشون اومد خونه اون یکی دوستمم پیشم بود همرو زوری انداخت بیرون بخدا الآن که دارم تعریف میکنم از گریه و ترس میلرزم کلی وسیله شکوند داد زد اومد چندتا سیلی زد بهم گفت چیکار کردین که افتاد دنبالتون راستشو بگو هرچی قسم خوردم باور نکرد رفت چاقو برداشت هرچی میگفتم نمیشنید تمام مبلارو درو دیوار و هرچی بود باچاقو افتاده بود به جون خونه و میگفت آخر یا خودمو میکشم یاتورو تو صحبتاش بهم میگفت میان از من بی غیرت خواستگاری میکنن بعد میفهمم تو رو میگن هی میگفت هی داد میزد کل لباسامو برداشت جرواجر کرد از ترسم فقط گریه میکردم ونمیتونستم خیلی حرف بزنم بچه ها شوهرم اصلا اینطور نبوده خیلی خیلی حالم بده نمیدونم چیکار کنم بخدا من کاری نکردم همه صدامونو شنیدن آبروم رفت 😭😭😭😭😭😔😔😔😔😔

اینقد خودم خرابم ک نمیتونم راهنماییت کنم

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چ شانس بدی یعنی دقیقا باید جلو شوهرت پسرا بیفتن دنبالتون🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

برای مادر شدنم یه صلوات میفرستید 🌹بر چشم خوب رحمت👏🏻💚به زودی در اینجا تیکر بارداری نصب میگردد😍 کاربری دست دونفره؛دونفرش هم خودمم😜من به اسم کاربری توجه نمیکنم،ممکنه تو یه تاپیک باهات بحث کنم تاپیک بعدی بگم و بخندم پس اگه چیزی گفتم ‘’ منو ببخش’’ ❤️🥰

چطور تا حالا گوشیتو نگرفته

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

خواستگاری کردن حق داره منم اگه مرد بودم میومدن زنمو ازم خاستگاری میکردن داغون میشدم اما تقصیر تو چیه تو چیکار کردی مگخ تورفتی گفتی بیاین خاستگاریم که داره سر خونه زندگی تو و خودت درمیاره عصبانی بودنشو

☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ 

یه چیزی شنیده اینقدر داغون شده الان که اون بیاد عذر بخواد و از دلت در بیاره ولی بعدا بهش بگو چش شده چی شده اخه

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2706