2733
2734
عنوان

رواعصاب ترین آدماازنظرشماتوعروسیاکیاهستن؟چه رفتاری ازشون دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بابا این دوستم خیلی جدی میگفت نه. نمیذاشت. میگفت اگه خودم لازم ببینم این کارو میکنم. 

به خدا باید سبکش میکردی.باید به اون دختر خیلی احترام میذاشتی.یه کارگر بود توی تالار.با بغض ظرفای جلوی میز ها رو جمع می‌کرد.همه نگاش میکردن.من بلند شدم.کمکش کردم.و ازش تشکر کردم.جلوی همه گفتم شما خیلی غیرت داری که تا این وقت شب داری کار میکنی واسه پول حلال.کاش همه پول ها مث پول شما باشه.وای اینقد خوشحااااال شد.تا آخر مجلس میومد میگفت چیزی کم ندارین.تا آخر شب یه لبخندی ردی لباش بود

بابا این دوستم خیلی جدی میگفت نه. نمیذاشت. میگفت اگه خودم لازم ببینم این کارو میکنم. 

این دوستت خیلی عقده ای و بدبخت و ندید بدیده... مطمئنا یه روزی میرسه به اون جایی که بهش تعلق داره. حالا میفهمم چرا خدا به بعضیا نمیده چون میدونه ظرفیتش رو ندارن و میشن امثال این خانم. انتظار نداشتم توی تاپیک فان هم اعصابم خورد بشه  

اگر طرف این درک و داشت که این رفتار زشته و نمیکرد مطمعنا خیلی ها تا مدتهای زیادی مسخرش میکنن به خاطر ...

خدا رو شکربذار بهش بخندن.دفع اوله که خوشحالم از خوار شدن یه نفر خیلی قلبم درد گرفت بخدا.اما دل اون دختر دیگه دل نمیشه😔

2738
به خدا باید سبکش میکردی.باید به اون دختر خیلی احترام میذاشتی.یه کارگر بود توی تالار.با بغض ظرفای جلو ...

آفرین دقیقا همینه پول این افراد حلال و با برکته خدا بهشون سلامتی و خوشبختی عطا کنه

مقصر خدا نیست عزیزم مقصر آدم های تازه به دوران رسیدن

کلا در مورد آدمای ظالم میگم.من خیلی تلاش کردم که بهم ظلم نشه اما حریف نشدم.پس خدا چرا جواب ظالم رو نمیده.واقعا چرا .بیشتر شبا با گریه میخابم

2706