2737
2734

چطوری جدا کردین .من دخترم پنج سالشه بهم وابستگی داره.تا الان هر بار صحبتش میشد میگفت نه ولی چندروزه مربی شون تو مهد گفته باید جدا بخوابید و این حرفا هرکی جدا بخوابه پیشم جایزه داره.حالا این اومد گفت منم میخوام جدا بخوابم ولی من میدونستم آمادگیشو نداره یه دفعه ای جدا بخوابه. .با این حال قبول کردم.اتاقو آماده کردم.دیشب خودش گفت میخوام اون اتاق بخوابم.بعد دید قضیه داره جدی میشه گفت این عروسکا و خرسی ها دارن منو نگاه میکنن من چطور بخوابم.نکنه از کمد لولو بیاد.از اونجا صدا میاد🥴.مامان بیا چند شب پیش من بخواب😴.منم قبول کردم .دیشب و امشب خوابیدم پیشش.ولی چشمم آب نمیخوره به نظرتون چکار کنم راحت تر بپذیره.

باید فکر کنم🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا دیقه اخر بمون پیشت بگو فرشته گفته اگه اینجا بخوابی برات جایزه میزاره مثلا هرسری یه چیز ساده بزار پاستیل کتاب قصه مداد پاک کن اینا تا زنانی که عادت کرد بگو فرشته کوچولو گفته دیگه باید خودش بخواب کمکم تمومش کن

هر چیز که در پی آنی ،آنی                                           کاربری قبلیم ترکید 
2728
2738

من دخترم از ۲ سالگی جداش کردم اول تشک اش رو دور انداختم بعدم تو هال خوابید الان ۴ سالشه تو اتاق خودش می‌خوابه همه بهم میگن بی عاطفه تو ظالمی بچت تک و تنها ولش کردی و.. بعضی وقتا عذاب وجدان میگیرم

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
تا دیقه اخر بمون پیشت بگو فرشته گفته اگه اینجا بخوابی برات جایزه میزاره مثلا هرسری یه چیز ساده بزار ...

براشم چراغ خواب ماه ستاره ای بخر یا بگو اصلا باز بزاریم چراغ بعدشم شبا زودار بخوابید که اگه پرید دید نیستی نترسه یه چند شبم پیشش باش خودت تو اتاقش که نپره بترسه به مرور عادت میکنه

هر چیز که در پی آنی ،آنی                                           کاربری قبلیم ترکید 
من دخترم از ۲ سالگی جداش کردم اول تشک اش رو دور انداختم بعدم تو هال خوابید الان ۴ سالشه تو اتاق خودش ...

نه عزیزم بهترین کارو کردی بلاخره تو و همسرت حریم شخصی دارید اگه ی وقت بچه بسدار بشه چی 

نمیشه تا وقتی که خوابش میبره بمونی کناررش ؟ 

من‌میمونم‌کنارش خوابش میبره میرم اتاق خودم . چراع خوابم روشنه شبها میره دستشویی دوباره میره رو تختش میخوابه . همون اول شب مهمه که تنها نباشه

خدای من خدای معجزه هاست . 
من دخترم از ۲ سالگی جداش کردم اول تشک اش رو دور انداختم بعدم تو هال خوابید الان ۴ سالشه تو اتاق خودش ...

نه اتفاقا خوب کاری کردی چه ربطی داره مگه انداختیش تو کوچه بچه باید هم خودش حریم داشته باشه هم حریم پدرمادر بدونه

2706