2726
عنوان

شوهرم عروسی نمیکنه همینطور بلاتکلیف‌گذاشته منو

| مشاهده متن کامل بحث + 213033 بازدید | 2494 پست
از ۴ فروردین ماه رمضون شروع میشه تا ۴ اردیبهشت ، بعدش هم که عید فطر شروع میشه و اون موقع حتما خیلی گ ...

میگیم بذارید بریم مسافرت باباش نمیذازه هی میگه من ابرو دارم، ابرو داری برو تالارو رزرو کن فشار بیار به پسرت بکو باید عروسی‌کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیلش میتونه این باشه احتمالا رابطه کامل داشتین دیگه چیزی نبوده ک. بخواد به خاطرش با جدیت عروسی بگیر ...

وای حالم خیلی بده بخدا باورت میشه چند روز‌پیش میخواستم خودکشی‌ کنم خسته شدم ۳ ساله اینا منو دارن هی میکشونن رو زمین

منم عقدم  اوائل يادمه همه ميگفتن عقد و عروسي رو سفت واستيد كه باهم باشه اما من و مامانم روشن ...

ننهنه اشتباه نیست عقد اتفاقا فرصت بهتری برای شناخت اما دختر باید عاقل باشه رابطه کامل نداشته باشه .زیر بار نره تا خونه خودتون

در این دنیا طوری قدم بردار انگار مهمونی و فردا میخوای برگردی به خونه خودت
2728
وای حالم خیلی بده بخدا باورت میشه چند روز‌پیش میخواستم خودکشی‌ کنم خسته شدم ۳ ساله اینا منو دارن هی ...

چند سالتع؟

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️
بنظرم بترسونش یا بگو باردارم یا بگو تا عروسی نگیری دیگه رابطه نه

خودش ۳ ماهه اقدام کرده که من باردار شم که دیگه خونوادش ولمون کنن بریم  تو خونه خودمون با ماه عسل خوب ، ولی من حامله نشدم کلا‌ خیلی بدشانسم🥺

وای حالم خیلی بده بخدا باورت میشه چند روز‌پیش میخواستم خودکشی‌ کنم خسته شدم ۳ ساله اینا منو دارن هی ...

وا دیوونه شدی خود کشی کنی ک چی بشه😐😐

دور از جونت دو ماه نشده یکی دیگه میگیره ب کتفشم نیس...

اینهمه صبر کردی ی چن ماهم روش ؛ خانواده خودت چی؟؟ اونام پولدارن؟

ببين روي مردا حسودي جواب ميده فقط

من باشم ،اصلا خودمو مشتاق عروسي نشون نميدم اتفاقا 

بعد هرازگاهي بهش بگو بيرون بودم خواستگار پيدا شد. و فلان

نگي پسره پسنديد كه شر  نشه ،مثلا بگو مادرش پرسيده

بعدم حلقه اينا ننداز ،يا يه چيز خيلي ظريفففف

حرفي زِد بگو عروسي نكرديم كه 

بايد ترس از دست دادنت رو داشته باشه 

البته خيلي مهمه يه جوري رفتار نكني شر شه 

فقط قلقلكش بدي همين 

خودش ۳ ماهه اقدام کرده که من باردار شم که دیگه خونوادش ولمون کنن بریم  تو خونه خودمون با ماه عس ...

وا این چه کاریه

لابد بعدشم میگه بمون خونه پدرت بچه بزرگ کن تا بره مدرسه

لااقل این یه کارو بذار خونه خودت

خوبه میگی بالغیم😕

خودش ۳ ماهه اقدام کرده که من باردار شم که دیگه خونوادش ولمون کنن بریم  تو خونه خودمون با ماه عس ...

پس اسی شوهرت داره زرنگ بازی درمیارهمیخواد بدون عروسی ببرد فر داغ روز هم سرکوفت میزنه بهت بخاطر بارداری بهتر که نشدی

وا دیوونه شدی خود کشی کنی ک چی بشه😐😐 دور از جونت دو ماه نشده یکی دیگه میگیره ب کتفشم نیس... اینه ...

اره خوبن متوسط رو به بالا ولی اونا خیلی پولدارن مخصوصا شوهرم

فدای سرت. عزیزم الان این کاری ک میگم انجام بده اولا برج 2 و 3 الان باید تالار میگرفت. پدرت زنگ بزنه بگه ک اقای فلانی ب ما تا قبل هید تاریخ کاملا مشخص و واضح. بگید هم برای امادگی هم بدونیم تکلیفمون چیه..اتمام حجت کنه اگه گفتن معلوم نیست بگه ما اینجور نمیپسندیم. جلو دوست و دشمن ابرو داریم .بلاخره تکلیفتون مشخص میشه

در این دنیا طوری قدم بردار انگار مهمونی و فردا میخوای برگردی به خونه خودت
2706