2726

چیکار کنم با مردی که اصلا اهنیتی نمیده که بریم سر خونه زندگیمون، خونمون امادست جهیزیه هم تکمیله فقط مونده عروسی که من میگم میخوای بگیر‌نمیخوای هم نگیر‌فقط بریم سر زندگیمون، ۸ ماه باهم در حد اشنایی بودیم، ا سالو ۴ ماه نامزدی ۸ ماهم هست عقدیم وضعیت مالی هم خیلی خوبه ینی ۵۰ تا عروسی هم بخواد میتونه بگیره ، مت جدیدا خیلی عصبی شدم حالم خیلی بده نمیدونم دیگه چیکار کنم🥺🥲 قرار بود ۱ سال نامزد باشیم بعدش عقدو عروسی باهم ، عقد کردیم کفت عروسی ۲ ماه دیگه الان ۸ ماه شده هنوزم میگن برج ۲/۳ سال جدید🥲 خیلی حس بدی دارم دلم میخواست اصلا باهاش عقد نمیکردم کسی‌که اصلا اهمیت نمیده، بچه هم نبودیم دوتامون بالغیم ینی این انتظاره خیلی الکیه

بعد عید قطعا گرونی بیشتری در راه

همینو بهانه کنین...به خانوادش بگین فشار بیارن روش

واقعا فکر کردین ؟من انقدر حوصله دارم که طلاق بگیرم ؟؟            من واقعا حوصله ندارم  بخام این زندگی  این همسر این خانواده رو ترک کنم  که بخام  دوباره ..ازدواج کنم تشکیل خانواده بدم...دوباره  ۳سال طول بکشه  فرمان اون  زندگی  اون مرد  اون خانواده همسر رو به دست بگیرم؟؟فرهنگشون  طبقه خانوادشون بشناسم.دوباره  خاهر شوهر  مادر شوهر  بازی رو تحمل کنم؟ حوصله دارم ؟؟بخام جاری مادرشوهر خاهر شوهر بشناسم از سر زندگیم بازشون کنم؟؟ هرچند همسرم بد هم  باشه.... بخام داخل خانواده  همسر برا خودم جایگاهی  درست کنم؟؟؟اعتماد اطرافیانو  کسب کنم؟؟.من انقدر عمر میکنم ؟؟واس اینکار؟؟؟این حوصله اعصاب دارم؟؟؟پس  عمری وقتی واس این شوهر  این زندگی گذاشتم چی؟؟؟؟مگر همینجوری کشکی  هست ؟؟؟؟خیر جانم ..(دیالوگ نوید محمد زاده)من میمونم اینجا حقمو میگیرم موندم حقتونو کف دستتون بزارم😃  اینارو درست میکنم...با همین  آدم ها..همین تیکه ها پازل مو میچینم .....زندگی  بازی حکم هست وقتی برد میزنن کارت هارو  معلوم نیست  به تو چی میفته  شاید بهترین  دست...شاید بدترین دست...ولی مجبوری با همون دست بازی کنی..با همون کارتا  منتها..باید بدونی  کدوم  کی استفاده کنی که  بازی رو ببری....توی شطرنج باید بشناسی  مهره هاتو  کدومو کجا بزاری....تو کل عمر وقت نداری که  صرف شناختن  مهره  های زندگیت کنی  .....پس با همینا  بازی کن..            _زندگی  یک قماره_ من شاید قمار بلد نباشم...ولی وسط بازی هم حق جا زدن ندارم...این قانون بازی  حکم هست____کاربر ۹ساله سایتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم عقدم  اوائل يادمه همه ميگفتن عقد و عروسي رو سفت واستيد كه باهم باشه اما من و مامانم روشن ...

وای خیلی حال بدیه خسته شدم بخدا تو خونمونم تا میگم یه چیزی میگن برو خونه خودت☹️

از ۴ فروردین ماه رمضون شروع میشه تا ۴ اردیبهشت ، بعدش هم که عید فطر شروع میشه و اون موقع حتما خیلی گرون تر میشه مخارج عروسیتون ، خودت و خانوادت فشار بیارین تا زودتر عروسی به راه بشه ، اگر هم نمی‌خوان عروسی بگیرن که چه بهتر ، با پولش برید مسافرت

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
بعد عید قطعا گرونی بیشتری در راه همینو بهانه کنین...به خانوادش بگین فشار بیارن روش

پولدارن براشون اصلا مهم نیست گرونی ، میگم من اذیتم میگن نه باید عروسی بگیرید پسره هم هی میگه سرم شلوغه الان نمیرسم کارای عروسی‌کنم 

وای خیلی حال بدیه خسته شدم بخدا تو خونمونم تا میگم یه چیزی میگن برو خونه خودت☹️

میدونم چقدر سخته 

من اصلااااا دوران نامزدیمونو دوست نداشتم درکت میکنم

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️

دلیلش میتونه این باشه احتمالا رابطه کامل داشتین دیگه چیزی نبوده ک. بخواد به خاطرش با جدیت عروسی بگیره و جدید باشه

عزیزم شاید هم واقعا میخوان تو فصل سرما عروسی نگیرن 

اگه برج 2 . 3 نگرفت بدون داره میپیچونتت هر وقت خواست رفع نیاز کنه حواستو جمع کن

در این دنیا طوری قدم بردار انگار مهمونی و فردا میخوای برگردی به خونه خودت
2706