2737
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2000451 بازدید | 65950 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام بیمارستان امام خمینی برای عمل اسلیو یا بای پس خوبه؟ وزنم ۱۰۵ قدم ۱۶۷ و اینکه با بیمه هزینه عمل ...

برای اینکه بیمه هزینتون رو بده باید حداقل 111 کیلو باشید... البته اگر دچار بیماری خاصی به خاطر چاقی مثل دیابت یا فشار خون هستید با این وزن بیمه هزینه رو پرداخت می کنه ولی باید مدارک پزشکی رو ببرید و دکتر بیمه تایید کنه

این پست فقط و فقط برای خودمه برای تشویق اراده خودم از روزگاری سختی که گذروندم

پنج سال پیش سوم اردیبهشت بعد از پانزده سال چاقی بزرگترین تصمیم زندگیم رو گرفتم سالها رژیم ورزش و انواع و اقسام روشهای لاغری هیچ کدوم جواب نداد

سال هشتاد و هشت یعنی ده سال پیش تصمیم گرفتم که حلقه معده بگذارم اون زمان مجرد بودم و  رفتم دکتر آزمایش هم دادم اما ترسیدم و دکتر فرشچی متخصص تغذیه رفتم

بعد از اون جریان ازدواجم پیش اومد و یکهو به خودم اومدم دیدم صد و چهل کیلو شدم و دیگه هیچ رژیم و ورزشی جواب نمی‌دهد و نتیجه عکس میده بهمن نود و دو بود که تو سایت نی نی سایت با یک عمل جدید جهت تغییر روش زندگی غذایی آشنا شدم و سه ماه تحقیق کردم با دوستان گلی آشناشدم که بهترین اتفاق زندگیم بود و درنهایت سوم اردیبهشت نود و سه عمل اسلیو کردم و به مدت دوسال رژیم سخت غذایی به همراه ورزش روزانه داشتم و موفق شدم شصت و یک کیلو ازوزنم رو کم کنم عمل باعث شد پانزده درصدمعده ام گنجایش داشته باشه و به جای استفاده از مواد پرکالری و چاق کننده از مواد غذایی کم کالری و مفید استفاده کنم که البته همچنان هم ادامه داره بعد از اون هم باردار شدم و کلا نه کیلو اضافه کردم که سه ماه بعد از تولد پسرم کم شد و دوباره به زندگی عادی برگشتم

تو مدت تحقیقاتم همه صرف نظرم میکردن چون هنوز جانیوفتاده بود و الان مثل عمل بینی همه گیر شده و مجبور شدم برای راحتی و نداشتن استرس به کسی نگم جز چند نفر خاص و توکل به خدا کردم و با دکتر فرهمند عزیز عمل اسلیو معده رو انجام دادم

تو این مسیر سخت همسر عزیزم همراهم بوده و هست که به سختی و با صحبتها و دلسوزی های مامان وبابا همسرم عزیزم بعد از چندماه راضی شد که عمل روانجام بدم

مامان و بابا عزیزم که با تمام مشکلات کنارم بودن تا این مسیر سخت روطی کردم

خواهرم که در کنارم بود و بهم انگیزه میداد با هدایای قشنگش

و دوستان عزیزم آوان آنجل نازنین سعیده مایی مامی ترنم بانوی آبی رنسکه هیما ضحی مروارید مریم شیما صدفی که راهنمای خوبی برایم بودن

لیلی و شکوفه که همزمان عمل شدیم 

ودر نهایت از خودم ممنونم که اراده کردم و کلی زحمت کشیدم و به غول چاقی پایان دادم امیدوارم بتونم تا آخر عمرم وزنم رو دریک محدوده سلامتی نگه دارم و لایف استایل غذاییم رو بهبود ببخشم 🌹

هرچی آرزوی خوب مال تو 
این پست فقط و فقط برای خودمه برای تشویق اراده خودم از روزگاری سختی که گذروندم پنج سال پیش سوم اردیب ...

موفق باشی گلم انشالله به همه آرزوهات برسی منم دارم رژیم میگیرم تا این تاپیک میخونم کلی روحیه گرفتم

2738
سلام عزيزم من مشهدم ميخوام برم براي اسليو معده ولي دكتر نمي شناسم شما راضي بودين از عمل و از دكترتون ...

عزیطم ما با دکتز نورشفیعی عمل شد راضی هستیم از۱۵دی تا الان ۴۱کیلو کم‌شده

من تازه تصميم گرفتم عمل كنم با بيمه ولي دكترم ديروز اطلاع داد با اون بيمارستان ديگه كار نميكنه 

بايد برم پيش دكتر ديگه كه بيمارستانش طرف قرارداد بيمه ام باشه ميخوام بدونم كسي دكتر جلالي رو ميشناسه بينارستان محب كوثر 

2706