2737
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2000440 بازدید | 65950 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا فعلا تصمیم کرفتم پیش کرمان ساروی جراحی کنم حالا توکل بخدا بچه هایی ک پیش دکتر کرمان ساروی عمل ...

دکتر عالی متعهد حرف ندارند دوتا از اشناهای ما پیششون عمل کردن عالی

2731
[QUOTE=212500349]سلام عزیزم  میشه در مورد بای پس ساسج توضیح سلام عزیزم ۸۵درصد معده رو برمیدارن ...

خیلی متشکرم 

چند کیلو بودید که ساسج کردید ؟

اسم دکتر و بیمارستان و هزینه رو هم بفرمایید 

ببخشید زیاد سوال کردم 

2738
خیلی متشکرم  چند کیلو بودید که ساسج کردید ؟ اسم دکتر و بیمارستان و هزینه رو هم بفرمایید  ...

من اصفهان عمل کردم ۱۲۴ بودم با قد ۱۷۵

۱۸بهمن ۹۹ با منگنه امریکایی ۲۴ شد

الان ۳۸ میشه

منگنه گرون شده

والا من رعایت شیرینی خوری رو تا ۵ماه کردم و چون جراحی دوم لاغریمه بدنم مقاومت میکنه ۳۰کیلو کم کردم

خیلی هم عالی 

ممنونم از پاسخ هاتون ،زحمت کشیدید 

انشاءالله موفق و موید باشید 

سات به همه عزیزان

الوعده وفا. همونطوری که قول داده بودم باز اومدم که آپدیت ماهیانه بدم بهتونو من امروز دقیقا 2 ناه از تاریخ عملم میگذره. وزنم از 105 به 89 رسیده. یعنی 16 کیلو کاهش وزن داشتم. از حال و هوای این 1 ماه بخوام بگم از اونجایی که من مشکل معده کلا از بچگی داشتم و معده ام  ضعیفه و رفلاکس هم دارم یه مقداری بعضی روزها اذیت شدم که خب چون دستم نیومده بود رفتار غذا خوردن با معده عمل کرده چجوریه. اما در کل الان خوبم و بسیار خوشحال و راضی. دوستمم که با من عمل کرده بود از 98 شده 82 کیلو. من یک مقدار جوش هم زدم روی صورتم و بالای سینم که گفتن طبیعیه خیلیا اینجوری میشن و دکتر گفتن ژل کلیندامایسین رو بزنم. امیدوارم که همههههه به وزن و هیکل ایده آلمون برسیم.  

2706