2733
2739
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2000539 بازدید | 65952 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بیمارستان محب کوثر اندوسکوپی انجام دادم که چون با بیمه ام طرف قرارداد بود شد ۳۴۰ تومن با بیهوشی ...

سلام ببخشید شما اسلیو شدید ،برای بیمه ی نیروهای مسلح bmiباید چقدر باشه که بیمه پرداخت کنه ؟

شما در کل با وسیله ها چقدر هزینه کردید و چقدر بیمه شامتان شد؟ ببخشید سوالام زیاد شد🙏

سلام 

دوستان عزیزی که عمل کردید خواهشا همگی جواب بدید ،خیلی برام مهمه 

اون میل شدید خوردن که در ما چاق ها وجود داره با عمل کردن از بین میره ؟؟

یعنی مثله کسی که اون حس شدید خوردن رو داره اما نمیتونه بخوره ،میشیم ؟؟؟

2738
سلام  دوستان عزیزی که عمل کردید خواهشا همگی جواب بدید ،خیلی برام مهمه  اون میل شدید خورد ...

سلام دوست عزیز. من یکسال پیش عمل کردم تا 1-2 ماه قبل میلی هم به خوردن نداشتم ولی کم کم داره اون میلم برمی گرده البته به هله هوله مثل بستنی نه غذا. به دکتر تغذیه هم گفتم گفت طبیعیه ولی کم کم اون میل برمی گرده و علت افزایش وزن بعد عمل همینه گفت باید کنترلش کنید. البته میل هم که هست ولی با زیاده روی من حالت تهوع میگیرم و سریع زده میشم شاید فقط اشتیاق اولش رو داشته باشم. ولی درهرحال دکتر هم میگفت از 1.5 تا 2 سال بعد کم کم بدن برمی گرده و مستعد چاقی میشه و باید برای خوردن شیرینی بخصوص کنترل بشه.

سلام  دوستان عزیزی که عمل کردید خواهشا همگی جواب بدید ،خیلی برام مهمه  اون میل شدید خورد ...

برای من کاملا از بین رفت یعنی در مورد غذا خوردن که کامل کامل.اگر میلی بوده اونم بعد چند سال به شیرینی جات بوده.

درضمن دوست عزیز بدن هرکسی متفاوته و پاسخی که به عمل میده فرق داره برخی از دوستان من دیدم که از همون ماههای اول احساس گرسنگی داشتند و اینکه اگر جز افرادی هستید که در مواقع ناراحتی یا استرس حتی بدون میل و گرسنگی به سمت خوردن میروید تاآرامش پیدا کنید باید روی این ویژگیتون کار کنید. چون من این خصوصیت رو داشتم و دارم و جدا از میلم به غذاست، تنها نوعی آروم کردنه خودمه که در این مواقع باید خودم رو کنترل کنم. 

درضمن دوست عزیز بدن هرکسی متفاوته و پاسخی که به عمل میده فرق داره برخی از دوستان من دیدم که از همون ...

راستش من اگر توی این دنیا عاشق چیزی باشم اون غذاست و غذا خوردنه ،بدونه اغراق عرض میکنم 

اعتیاد به خوردن دارم ،در مواقع استرس و ناراحتی هم خودم رو با خوردن آروم میکنم 

به خاطر همین همسرم میگه عمل نکن ،نخوری دیوانه میشی 

دوست عزیزم ممنونم که جواب دادی و کمک کردی 

برای من کاملا از بین رفت یعنی در مورد غذا خوردن که کامل کامل.اگر میلی بوده اونم بعد چند سال به شیرین ...

چقدر خوب عزیزم 

کاش میشد قبل عمل فهمید که بدن مان چه جوری پاسخ خواهد داد 

ممنونم که جواب دادید و کمک کردید 

راستش من اگر توی این دنیا عاشق چیزی باشم اون غذاست و غذا خوردنه ،بدونه اغراق عرض میکنم  اعت ...

خواهش میکنم عزیزم امیدوارم آنچه صلاحتون هست براتون اتفاق بیفته. بلاخره یکی از تصمیمات مهم زندگی هست. 

برای من کاملا از بین رفت یعنی در مورد غذا خوردن که کامل کامل.اگر میلی بوده اونم بعد چند سال به شیرین ...

چقدر خوب عزیزم 

کاش میشد قبل عمل فهمید که بدن مان چه جوری پاسخ خواهد داد 

ممنونم که جواب دادید و کمک کردید 

2706