2410
2553
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 1995458 بازدید | 65884 پست

من ١٤٥ كيلو بودم الان ١٢ روز از عملم مي گذره ولي هنوز هم كورتون مي خورم الان شدم ١٣٧ 

خيلي رعايت مي كنم 

سه روزي مي شه پياده روي رو شروع كردم 

دكتر زندي عملم كردن 

پنجشنبه ١٦ ارديبهشت عمل شدم شنبه مرخص شدم. 

خيلي از دكترم راضي هستم 

ولي بعد از عمل همون شب و روزهاي تو بيمارستان كلي راه رفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
پادمان جون من از دكترم خيلي راضيم ولي دكتر تغذيه خوب احتياج دارم 

عزیزم دکتر طولابی یه دکتر تغذیه هم توی تیمشون هست که سالها با افرادی که عمل کردند کار میکنند. خانم دکتر گل زرند توی مطب دکتر مريض می بینند و چون ویزیت جدا میگیرند فکر نکنم مشکلی باشه که با دکتر دیگه هم عمل کردید پیششون برید. برای 1 هفته بعد عمل، 1 ماه، 3 ماه، 6 ماه و 1 سال بعد عمل برنامه میدن، بعدش هم سالیانه ویزیت میکنند. با مطب تماس بگیرید بگید از خانم دکتر وقت میخواهید بهتون وقت میدهند. 

پادمان جون خيلي پوستتون افتاده؟ پوست صورت چطور؟

پوست صورت نه افتادگی چندانی ندارم البته در طول این چندماه من ار اف رفتم برای صورتم که نمیدونم برای اونه یا نه. من از اول ران و بازوهام بزرگتر از بقیه جاها بود. الان هم شکمم مشکل چندانی نداره ولی ران و بازوهام یه مقدار افتادگی داره فعلا دارم بدنسازی کار میکنم تا ببینم در نهایت که وزنم ثابت شد چطور میشه. هرچه زودتر بتدریج بدنسازی رو شروع کنید بهتره

عزیزم دکتر طولابی یه دکتر تغذیه هم توی تیمشون هست که سالها با افرادی که عمل کردند کار میکنند. خانم د ...

یعنی بزرگترین اشتباه من عمل نکردن با دکتر طولابی بود 😔😔😔

هرچی آرزوی خوب مال تو 

سلام دوستان.

منم 8 ماه قبل، آخرای شهریور 99 عمل ساسیج کردم.

دکترم بخاطر ریزه خواری و رفلاکسم عمل بایپسو صلاح دید ولی بعد که فهمید سابقه سرطان گوارش توی فامیل داریم ساسیج رو معرفی کرد.

دکترم شهریار عزیزی بود تو بیمارستان عرفان.

خدایی ازش راضی بودم مخصوصاااا روزای بعد عمل که کرونا گرفتم و نمیتونستم دارو مصرف کنم خیلی نگران و پیگیر بودن.

خلاصه با قد 164 و وزن 105 بعد 8 ماه رسیدم به 76 کیلو. البته بدون ورزش🙈

امیدوارم کمکی کرده باشم چون منم از راهنمایی و تجربیات دوستان تصمیم جراحی گرفتم. حالمم خوبه😊 هممه چی هم میخورم.

2706