2737
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2000220 بازدید | 65945 پست

سلام. ممنون از این تاپیک عالی. من پارسال گروه رو خوندم و با بی ام ای 35 رفتم سراغ دکتر که 4 ماه طول می‌کشید نوبتم بشه(گرگان. دکتر صفامنش) و همکار دکتر منو پشیمون کردن و گفتن کارهایی که بعد عمل بای پس میخوای بکنی رو الان انجام بده و نرو اتاق عمل. من 24 سالمه و کارمندم و از اول راهنمایی تا الان یادمه همیشه درگیر لاغری به هر طریقی بودم و بارها لاغر شدم اما هیچ وقت ثابت نمونده، خصوصا بعد زایمانم، دخترم الان داره 5 سال میشه، اعتماد بنفسم داغون شده و واقعا دیگه دارم خودم رو دست کم میگیرم و اذیت میشم و شدم گزینه عالی واسه تذکر راجع به لاغری و مریضی و..... الان بي ام اي ام نزدیک 39 هستش. قد 155 و وزن 90.شبیه توپ قلقلی شدم. من آدم خیلی فعالیم و همیشه سعی کردم بهترین باشم اما این نقطه ضعف داره منو به انزوا میکشونه. حدودا یه ماهه کامل، تاپیک های مربوط به عمل رو خوندم و برای دوشنبه پیش دکتر نادعلی وقت ویزیت گرفتم واسه عمل اسلیو (حجیم خوارم) هزینه عمل رو هم به دوستم بیمارستان خصوصی گفتن 20،دولتی 5(البته چون بی ام ای من  بالا نیست نمیدونم دولتی شامل حالم میشه یا نه) بیمه آتیه سازان و تکمیلی هم هستم حتما اطلاع میدم که تونستم استفاده کنم یا نه

این تاپیک ها کمک فوق العاده ای واسه تصمیم گیری برای من بود و من هم کامل مینویسم شاید روزی بدرد کسی بخوره، ببخشید آنقدر حرف زدم چون فقط 2.3 نفر راجع به تصمیمم مطلع هستن و نمیتونم راجع بهش راحت حرف بزنم. امیدوارم ی روزی واسه همیشه قصه دنبال دکتر و رژیم و قرص و.... تموم شه و همگی بتونیم مثل یه آدم عادي زنگ کنیم و این دغدقه مون نباشه

راجع به تجربه مثبت عمل اسلیو هم دخترعمو همسرم اونقدر اضافه وزن داشتن که یادمه انگشت نمای مهمونی ها بودن و من فک میکردم سنشون باید خیلی بالاتر باشه، فک میکنم نزدیکای 200 _150کیلو بودن اما الان زیر 100 کیلو آن و واقعا الان معلوم میکنه که چه قدر صورت خوشگلی دارن، الان لاغر شدن قد و هیکلشون هم درشت و بلنده، آدم واقعا کیف میکنه میبینتش، و باهاش تلفنی حرف زدم باورم نمیشد که متولد 61 هستن این چاقی با آدم چیکار میکنه. دوست کلاس خیاطی هم خیلی و نشون بالا بود و از لحاظ صورت خیلی زیبا هستن من همیشه حسرت میخوردم میگفتم ای کاش لاغر بودن، بعد 4_5 سال توی خیابون دیدمشون از من خیلی لاغر تر شده بودن و من آنقدر ذوق کردم که سریع بغلش کردم. تا اونجایی که من میدونم گرگان فقط دو تا دکتره صفامنش بای پس و نادعلی اسلیو که این دوتا اسلیو بودن و یه خانم گرگانی هم توی اینستا دنبال میکردم که پیش صفا منش عمل کرده بودن و ایشون هم راضی بودن. من هنوز دو دلم بین بای پس و اسلیو اما خوب من اصلا شیرینی جات و هله هوله دوست ندارم(عاشق ترشیجاتم) اما در عوض عاشق رستوران و فست فود و..... 😬😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمايي كه باي پس شديد ريزش مو نداريد؟  ٥ ماهه باي پس شدم و مو به سرم نمونده  دكتر قرص و ...

من الان ۱۳ ماهه عملم و موهام یک چهارم شده اما یه هفته ست ریزشم قطع شده و موهایی که تو این مدت ریخته بود الان حدود ۳ سانت رشد کردن و مطمئنم بقیه شم درمیاد به مرور....فکر موهات نباش...در میاد دوباره...اما اگه پیدا کردی هیرویت خیلی خوبه با قرص بیوتین ۱۰۰۰۰....که هیچکدوم متاسفانه پیدا نمیشن و باید از خارج تهیه بشن....

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

من دیروز رفتم پیش دکتر و ویزیت شدم، دکتر واسم سونو و آندوسکوپی نوشتن که گفتن بعد این ماجراها انجام بدن و هزینه هم گفتن 27.28 تومن تقریبا😑😑😑

بیمارستان دولتی هم گفت قبل عيد دستگاهش خرابه و کلا گفتن توصیه نمیکنن. 

من الان یه سوال دارم من بیمه سلامت و بیمه تکمیلی آتیه سارگزان دارم. یعنی هر دوشون بهم پول میدن؟ بعد میتونم واسه این که هزینه هام کمتر بشه برم خودم رو یه بیمه دیگه بکنم و اونم بهم پول بده یا نمیشه؟ 

2731
راجع به تجربه مثبت عمل اسلیو هم دخترعمو همسرم اونقدر اضافه وزن داشتن که یادمه انگشت نمای مهمونی ها ب ...

عزیزم حتما رفتی عمل بیا بگو چطور شدی؟؟؟منم دوست دارم عمل کنم ولی پول ندارم برم خصوصی دولتی هم باید خیلی نوبت بمونم 😔

عزیزم حتما رفتی عمل بیا بگو چطور شدی؟؟؟منم دوست دارم عمل کنم ولی پول ندارم برم خصوصی دولتی هم باید خ ...

چشم عزیزم. واقعا پول زیادیه، اینجا دوتا دکتر هست که هر دو هم خصوصی عمل میکنن و گزینه بیمارستان دولتی رد میشه واسه من. من خیلی عمل برام مهمه و واقعا به همه در میزنم که بتونم وام بگیرم، اما امیدوارم این همه هزینه و.... نتیجش برای همیشه دوری از صفت (چاق) باشه😶😑

2738

سلام دوستان من ۸ ماه اسلیو کردم اوایل خیلی حالت نهوع داشتم بعد شروع کردم به خوردن قرص پنتوپرازول الان تا قطعش میکنم بازم مثل قبل میشم کسی تجربه داره کمکم کنه لطفا 🙏🌺

من با دکتر پازوکی عمل کردم .خیلی مشاوره هاش خوب بود و کلا ازش خیلی راضی ام.

ادرس دکترتون کجاهست؟من دنبال دکترخوب کاربلدتوشیرازمیگردم لطفا کمک کنید ادرس دکتراتونوبزارین 

اینایی ک پیش فرهمند یاهاشم زاده یاهردکتری ک تواین سایت خانمااسمشو اوردین ادرسشونوبزارین ممنون میشم ک ...

عزیزم آدرس هاشم زاده ملاصدرا ست بزن تو گوگل دقیق میاد بیمارستان اردیبهشت عمل میکنه کار دکتر عالی من خودم با فرهمند عمل کردم اما اگه شما شیراز هستی بیا با هاشم زاده عمل کن 

2706