2733
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2000401 بازدید | 65950 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهرا جون منم شنبه پیش دکتر پازوکی عمل دارم به من گفت هم اسلیو میتونی هم بای پس خودم گفتم بای پس من ی ...

سلام عزیزم دکتر پازوکی بیمارستان میلاد هم عمل میکنه؟

راستی شما چه بیمارستانی میرین خصوصی یا دولتی چقد هزینه شه

آخه همسرم بی ام آی بالای 40 داره میخام ببینم میلاد رایگان عمل میشه؟

2728
سلام عزیزم. من پیش دکتر پازوکی رفتم، الان دارم آزمایش‌های اولیه رو میکنم. ولی همون روز بهم گفتن احتم ...

نه دقیق نمیدونم هر دکتری یک سری شرایط داره هم خودش هم بیمار

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2738
سلام عزیزم دکتر پازوکی بیمارستان میلاد هم عمل میکنه؟ راستی شما چه بیمارستانی میرین خصوصی یا دولتی چ ...

سلام عزیزم بیمارستان رسول اکرم عمل میکنه میلادم هست ولی نوبت طولانی میزنن یکی دوسال تو نوبتی من آتیه عمل میکنم خصوصیه ۲۰ تومن گفتن هزینشه

نه تایید نکرد بخاطر یک کیلو بیمه البرز هستم من خودم قم هستم ولی چون عملم تهرانه گفتن باید بری شعبه ت ...

عزززیزززم یعنی الان بدون بیمه عمل میکنی؟

چقدر بدجنسن به خاطر یک کیلو؟

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
عزززیزززم یعنی الان بدون بیمه عمل میکنی؟ چقدر بدجنسن به خاطر یک کیلو؟

من دوتا بیمه تکمیلی دارم یکیشون تایید کرد بدون ادا اصول ولی اون خیلی کم میده در حد ۳ یا۴ تومن گفتم بلکه البرز تایید کنه بیشتر بده که اینطور شد  خیلی خیلی خیلی نامرد بود دکترشون گفتم من با این حالم مجبورم عمل کنم خودت ببین کبد داغون چربی بالا تنبلی تخمدان زانو درد و ارتروز گفت اگه دیابت بگیری بهت تاییدیه میدم

من دوتا بیمه تکمیلی دارم یکیشون تایید کرد بدون ادا اصول ولی اون خیلی کم میده در حد ۳ یا۴ تومن گفتم ب ...

حالا اگه دور از جونت دیابتم داشتی یه چیز دیگه رو بهونه میکرد.

انقدر نامردن من الان دو ماه عمل کردم تا حالا که پرونده تو بیمارستان بعد رفته تکمیلی حالا دیروز بردیم تامین اجتماعی چهارماهم باید اونجا بمونه.ببینیم ایشاالله کی میخوان پولشو بدن.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
حالا اگه دور از جونت دیابتم داشتی یه چیز دیگه رو بهونه میکرد. انقدر نامردن من الان دو ماه عمل کردم ...

اره واقعا دنبال بهونه ان حیف پول که بریزی تو حلق اونا.زهرا جون شما درن داشتید؟اذیت نبودید کی درش اوردن وقتی درش میارن جاش سوراخه؟

جانم 

عزیزم میدونم دکتر باید تایید کنه اما میخواستم نظرتو بدونم.

شوهرم شیرینی خوره و کلا عاشق خوردنه ریزه خوری منظورمه وگرنه سر سفره خیلی از منه 49 کیلویی بیشتر نمیخوره

قدش 170 و زنش هم 137 کیلو هست

میترسم بای پس کنه با کلی خرج بعداز عمل و آینده نامعلوم بای پس...

میخام بدونم بعد اسلیو چقد وزن کم میکنه کسیکه عمل میکنه و آیا باید همیشه بعدش رژیم باشه؟

عزیزم میدونم دکتر باید تایید کنه اما میخواستم نظرتو بدونم. شوهرم شیرینی خوره و کلا عاشق خوردنه ریزه ...

بای پس رو دکترها ترسناک کردن متاسفانه اونم برای سود بردن خودشون فقط باید مکمل دارویی خورد که اونم از لحاظ سلامتی از یک سنی به بعد لازمه والا مادرمن عمل نکرده کلسیم و ویتامین د و ای و مولتی ویتامین و...میخوره 

اسلیو در اضافه وزن نهایت ۲۰کیلو ....

راه حل چاقی بای پس و البته بعدش باید رعایت کرد ولی نه مثل اسلیو

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706