2726
عنوان

تجربه ی یک مادر از خونریزی مقعد بچش

459 بازدید | 29 پست

سلام مامانای دلسوز و مهربون، همین چند وقت پیش با ناامیدی از درمان پسر ۶ سالم اینجا تایپیک زدم و درخواست کمک کردم، میخواستم از تجربه در مورد بیماری پسرم بگم، پسرم6 سالم ۸ ماه بود که از مقعد خونریزی داشت، شاید بگم بیشتر از ۱۵ تا متخصص و فوق تخصص بردم اغراق نکردم، حتی داروهای دکتر تبریزیان رو هم استفاده کردم، هرکسی یه چیزی میگفت، یکی میگفت از یبوست که خون میاد، یکی میگفت زخم شده داخل مقعدش، یکی میگفت بواسیر، یکی میگفت هموروئید، خلاصه هرکس یه تشخیص و کلی داروهای جورواجور، حتی دور از جونش ما بخاطر کبودی پاهاش که بر اثر خونریزی کم خونی پیدا کرده بود دکتر سرطان خون رفتیم،خلاصه که خیلی زجر و بدبختی هم من و باباش و هم بچم کشیدیم، تا اینکه آخرین نسخه ای که رفتیم پیش دکتر بادبرین تو تبریز(من تبریزی ام) رفتیم، ایشون جراح کودکان هستند و گفتند تمام علایمش( دل درد بعد از خوردن هر غذا، خونریزی بدون یبوست، کم خونی) همش مربوط یه پولیپ روده جوانان میخوره، که همینم بود، برای ۳ رو، بعدش بهمون در بیمارستان شهریار پذیرش دادن و پسرمو بستری کردیم و یک عمل ۱ ساعته روش انجام شد، یکساعتم تو ریکاوری بود، و پولیپ رو درآوردن و فرستادن پاتولوژی که خدارو شکر خوش خیم بود، و پسرم بعد از عمل انگار که نه انگار عمل کرده، خیلی عمل سبک وراحتی بود و از فرداش قربونش برم دوباره مثل قبل به بازی کردن مشغول شد، ودیگه حتی یه ذره خونریزی و دل درد نداره، این تجربه ۸ ماهه و واقعا سخت من از بیماری پسر کوچولوم بود، امیدوارم هیچ مادری درد بچشو نبینه، اگر شرایط مشابه پسرم براتون پیش اومد و دیدین شقاق و بواسیر و چیزای دیگه نیست بدونین حتما پولیپ روده هست که خیلی تو بچه ها شایع هست، حالا بعضی بچه ها علائم نشون میدن بعضی ها نه، اگر تجربه بدردتون  خورد دعا کنید منم از غریبی دربیام و کار شوهرم جور بشه بریم شهر خودمون مشهد، پیش آقام امام رضا(ع)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مرسی که اینجا نوشتی

خداراشکر بابت سلامتی پسر گلتون

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

خداروشکر خداروشکر الحمدالله ...

چقدر خوشحال شدم برا خودت و پسرت.. خدا حفظش کرد برات..😍😍

ساقیا ته استکان هایت نمی‌گیرد مرا.... لطف کن از دور بعدی پیک لیوانی بریز.... نه شراب راز میخواهم نه جنس اونوری...‌ از همین سگ مزه های تلخ ایرونی بریز...🥂
خدا رو شکر که پسر عزیزت خوب شد🙏⚘ ممنون که تجربه ات در اینجا نوشتی 💖 انشالله که به آرزو هات برسی ...

مممنونم عزیزم، بله تبریز و مردمانش بسیار عالی هستند، اینو از ته دلم میگم، اما برای یه غریب بهشتم که باشی تو غربتی

2706