2737
2734

باید کادو یا تبریک بگم به دوس پسرم روز مرد؟

یا بگذرم ازش 

الان مرد حساب میشه یا پسر ؟

الان دوهفته ای باهمیم 

این مسئله به مدت رابطه بستگی داره یا اصلا ربطی نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ما ی ساله دوستیم

روز زن رو بهم تبریک گف گفتم تبریک چرا روز زن و مادره گف زنمی دیگه😂😂 منم روز مرد رو تبریک میگم بهش

تیکر بارداری نیست تیکر تولده.لایک نکن.طرز صحبتت نشون دهنده شخصیتته:) 

به نظرم ولنتاین مناسب تر باشه 

روز مرد تبریک بگو بهش ولی هنوز پسرکی بیش نیست😂

💙خودت معجزه ی زندگی خودت باش💙      عضو گروه مانکن های زیبا💪 وزن اولیه 73 قد 165 👈وزن هدف 60👈هفته ی اول👈72.3👈70.3👈69.6👈68👈67.8👈68 👈66.9

ن

خستم از جماعت زنده‌کش مرده‌پرست! اما برای رفتن بلیطی گران تر از ماندن نیاز است. گاهی آنان که می مانند،بلیط و پای رفتن نداشتند؛ وگرنه می رفتند.  آقای قاضی ما یه بیماری مادر زادیه لاعلاج داریم : به هرکی می رسیم فکر می کنیم آدمه :)  ما بد نبودیم ، بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد!    ما تُنگ بودیم ، اگه دریا بودیم که ماهی‌مون نمی مُرد!   نزا توی دلت سَردی بشینه ،گُل من | نزا اَشکاتو هر کی ببینه ،گُل من | نزا اینا واست نقش بازی کنن ،گُل من | نزا دنیاتو نقاشی کنن ،کُل شهر     میگن قلب استخون ندارع، پَ اینا چیه توش میشکنه?? واقعیت این نیس که تو داستان میگن/ واقعیت تو ایران و کوچست        واقعیت این نیس که واست از هوای بهشت میگن/ واقعیت همین زندگی پوچست

روز مرد نه شما همسرش نیستی دوس دخترشی اگه لیاقتشو داره برا ولنتاین یچیزی براش بگیر نه روز مرد خود من که با دوس پسرم ازدواج کردم برام روز زن نگرفت گف ولنتاین میکیرم😂اونوقت تو واس دوس پسر روز مرد میگیری باریکلا چه دخترای دست و دلبازی میبینم🥺گلبم اکلیلی شد💖

2706