2733
2734
عنوان

التماستون میکنم جواب بدید😭😭😭

675 بازدید | 44 پست

الان این شماره +982136831658 باهام تماس گرفت گفت میخوان دکل 4G همراه اول و بردارن  دکلایه 5G بزارن به خاطر اون باید واستون فعال بشه نمیدونم ۶ ماه اینترنت و تماس و پیامکش رایگانه یه خط دیگه میدیم ۳۹۹ هزار تومن آدرس بدید پست میاره دم خونتون منه احمقم برداشتم آدرس دادم الان به شوهرم گفتم داد زده چرا دادی نباید میدادی معلوم نیست چیه و اینا بدبخت میشم و اینا میخوام ببینم به شماام زنگ زدن یا نه نمیدونم چرا خریت کردم آدرس دادم دیگه توروخدا جواب بدید تاحالا به شما زنگ زدن واقعیه یا الکی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اره اگه اومدن دره خونه بگو فلانی ازینجا رفته یا اگه ایفون تصویری داری درو براشون باز نکن پول الکی میگیرن ماهم اینطوری گول خوردیم

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود......
2738

نه زنگ نزدن ولی اینا اکثرا کلاه برداریه 

میاند دم در یه پولی میگیرن بعدم یه چیز الکی بهت میدند 

اگه اومدن در رو باز نکن 

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

پست آورد  درو باز نکن. به خواهرم زنگ زدن اپل واچ بردی ۲۸۰ پول پستو بد و فلان آوردن در خونه ۲۸۰ پول پست رو داد یه ساعت پلاستیکی بهش تحویل داده بودن😂😂😂😂😂بعدشم اینا رو  دفترخدماتی همراه اول فعال میکنه اون خط شخصی که زنگ زده کلاهبردار بوده

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤

چیز خطرناک بدی نیست میخواسته محصولش را بفروشه..به مادر شوهر منم یه بار زنگ زده بودن‌و کلی زبان ریخته بودن اینم ادرس داده بود بعد دم در گفتن ما نمیخواهیم کی گفته مرجوعش کردن هزینه ندادن

اره اگه اومدن دره خونه بگو فلانی ازینجا رفته یا اگه ایفون تصویری داری درو براشون باز نکن پول الکی می ...

از طرف همراه اول به شما زنگ زدن؟

اگه کلاهبرداری باشه که میدونم نمیخرم میترسم بیان دزدی خونمون😭

2706