2733
2734
عنوان

برای عروسی چقدر پول میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1352 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی که دعوت میشه عروسی میره تا تو شادی اونا شرکت کنه نه اینکه هزینه میوه و شامش رو بده در واقع پولی ...

درضمن کسی که دعوت قبول میکنه و شرکت میکنه تو عروسی مایه سربلندی صاحب مجلسه

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
2728
احسنت

قربونت❤️✌️

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
کسی که دعوت میشه عروسی میره تا تو شادی اونا شرکت کنه نه اینکه هزینه میوه و شامش رو بده در واقع پولی ...

خب فکر کن رستوران  رفتی

هیچوقت من رو لایک نکنید💥🔥کاربری دست دو نفر✌️
2738
خب فکر کن رستوران  رفتی

دعوت قبول کردن از کسی با رستوران رفتن فرق داره هاااا😄

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم

امشب داریم میریم عروسی پسر دختر عمه شوهرم

۷۰۰ میدیم 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین 100 200 که واقعا کمه، اما قرار نیس خرج عروسی که طرف گرفته رو مهمون بده، شاید صاحاب مجلس بخواد ب ...

مهمون پول غذای خودشو بده بقیش پیشکش.غذارو حساب کنیم پرسی ۲۰۰ ۳۰۰دونفر باید ۴۰۰ ۵۰۰بدن.فکر کنن ی شب شام رفتن بیرون همون غدا رو بخواد بیرون بخوره باهمون کیفیت ببینه بیرون چقدر براش درمیاد.منصفانه باید هدیه داد

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706