2410
2553
عنوان

برم اثاث کشی مادر شوهرم

179 بازدید | 24 پست

ازش خیلی دلخورم نمیخوام ببینمش شوهرم میگ بخاطر بابام بیا بنظرتون برم!دلم نیست ک برم تو شرایط سخت اصلا کنار من نبود وقتی زایمان کردم ی سوپ نداد دستم وقتی کرونا گرفتم یک هفته تمام ی سوپ نفرستاد برام وقتی گرفتارم بیخیاله اما در کلیت زن بدی نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو با خدا معامله کن و برو

بگو خدا من به خاطر تو میگم 

شک نکن خدا یه روزی یه جوری جبران کارتو میزاره جلوت که خودتم باورت نمیشه

خواهرانه گفتم گوش کن 😉

خواسته‌هایت‌را‌بسپار‌به‌خدایی‌ ﮼که‌تمام‌کارهایش‌به‌موقع‌است
2456
تو با خدا معامله کن و برو بگو خدا من به خاطر تو میگم  شک نکن خدا یه روزی یه جوری جبران کار ...

همین هفته قبل بخاطر پولی ک ازم میخاست شوهرم سرباز بود اینقدر تحت فشار رفتم ک رفتم انگشتر فروختم باز از خواهرم پنج تا دیگ قرض کردم پولشو دادم حتی نپرسید از کجا آوردی...اگ من ب شوهرم ی چیزی بگم سریع میگ چی گفتی اما مسله ب این مهمی رو نپرسید....

2714
اگ گفت هم میگم یادت خودت گفتی وقت سختی برای من کاری نکن منم ب حرف خودت احترام گذاشتم 

اره عزیزم بعدم بچه داری اون طفلی اذیت میشه بگو نیامدم ک بچه جلو دست وپانباش

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
همین هفته قبل بخاطر پولی ک ازم میخاست شوهرم سرباز بود اینقدر تحت فشار رفتم ک رفتم انگشتر فروختم باز ...

خوب نرو واقعا علننا هم گفته نیا تو سختی چرا مخای به زور خوب باشین وقتی خوب نیس دورادور از دور دوست باش صمیمی نشو عصاب آدمو خورد میکنین

همین هفته قبل بخاطر پولی ک ازم میخاست شوهرم سرباز بود اینقدر تحت فشار رفتم ک رفتم انگشتر فروختم باز ...

به نظرم شماهم اعتدال رعایت کن

وقتی نداری بگو مامان جان الان ندارم ، تو این گرونی طلا فروختی فردا میتونی اونو بخری؟؟؟؟

این کمک کردن ها رو بزار پای لطف و بخاطر خدا ، اما لزومی نداره به هر درخواستشون جواب مثبت بدی 

خواسته‌هایت‌را‌بسپار‌به‌خدایی‌ ﮼که‌تمام‌کارهایش‌به‌موقع‌است
اره عزیزم بعدم بچه داری اون طفلی اذیت میشه بگو نیامدم ک بچه جلو دست وپانباش

والا خیلی ازش ناراحتم اصلا من ناراحتیم کاملا مشخصه اما شوهرم هی میگ خب پولشو میخاست خب فلان دلم میخاد بزنم دهنش بگم خب مرد من داشتم و ندادم بش یکم صبر میکرد زرت و زرت پولم پولم نمی‌کرد تازه من طرف حسابم اون نبود پدر شوهرم بود اگ پدر شوهرم بفهمه من طلا فروختم پولشو دادم دعواش می‌کنه

به نظرم شماهم اعتدال رعایت کن وقتی نداری بگو مامان جان الان ندارم ، تو این گرونی طلا فروختی فردا می ...

آخه هزار بار بهم میگفت خواستم نبات بخرم گفت نبات برا چیته تو پول منو بده تو باشی بهت بر نمیخوره 

خوب نرو واقعا علننا هم گفته نیا تو سختی چرا مخای به زور خوب باشین وقتی خوب نیس دورادور از دور دوست ب ...

خوبی هم داره ولی جدیدا داره ی آدم دیگ میشه ازش بدم میاد دیگ سخته ببینمش

2706