2410
2553

بگه تویکاری کردی که باعث شدی من احساس بی ارزشی وبدردنخوری بکنم و میخام خودمو بکشم دفعه اولشم نباشه ودوباربگه وتوهزچقدر فک کنی ببینی جز خوبی کاردیگه ای نکردی وهمش بهش خوبی کردی چیکارمیکنید طلاق میگیرید؟ناراحت میشید؟چیکارمیکنید💔😔من قلبم امروز تیکه تیکه شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بعضیا وقتا کارای که ما میکنیم و فک میکنیم عشقه،دلسوزیه،خوبیع و .....در نظر طرف مقابلمون یه مفهوم دیگه ای داره یا اون بد برداشت کرده 

یبار بشین حرف بزن ازش بپرس بگو چرا اینطوری شدی

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

مردا این همه پیامو نمیفهمن 

یکی دوتا کافیه

دختر مگه ب خودت اعتماد نداری؟بگو من میدونم چطور ادمی هستم و اعتماد دارم به خودم فکر نمیکنم جایی کاری کرده باشم ک فکر مرگ کنی اگ چیزی هست مستقیم بگو .

مثلا من به مامانم اینا میگم شما مقصرید ک من میخام خودکشی کنم درصورتی ک اصن مقصر نیسان میخام ک بیان&n ...

بهتره برا دلداری دادن از این حرفا نزنی اونا پدرمادرن شما بچه ای نمیدونی توو دلشون چی میشه با این حرفت!!

2706