2733
2734

منو خواهرم یکو نیم سال فاصله سنی داریم اون بزرگتر از منه از ۱۵ سالگی بدبختی میاره و داستانمون مفصله.... هر چی از خدا میخواد تقریبا برعکسش میشه ولی من هر چی از خدا خواستم تقریبا اکثرش اجابت شده نمیدونم راستش میگن خدا حرفای ادم بدارو زود گوش میده نگرانم نکنه ادم بدیم .

جوری بود ک جفتمون بچه داریم جفتمونم پسر دوس داریم برا جفتمونم احتمال پسر دادن جاریم گف برا خواهرت دختر میشه برا تو پسر ، جوری گف ک انگار من چون خیلی میدونم یا بدم شانسم همیش دم دره 

دیروز انومالی برا ابجیم گف دختره و اینکه کیستم داره 

براش ناراحت شدم

نکنه واقعا چون برا من اتفاقی نمیفته ادم بدیم؟؟یا خدا قهر کرده؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شما يكم به خودت مغرور شدي خدا به خواهرت لطف كرده دختر داده كيست رو هم خيلي ها دارن بره خداروشكر كنه سالمه فكر كنم انقدر كه شما به دختر شدن بچه خواهرت فكر ميكني اون فكر نميكنه

مانكن هاي ١٤٠٠💙گروه ابي💙وزن اوليه٦٣💙هدف اول ٦٠💙هدف دوم ٥٥💙هدف سوم ٥٢💙وزن فعلي ٦٣ شروع ١٥ ابان ١٤٠٠

خدا هر کس رو به طریقی امتخان می‌کنه 

یکی رو با دادن نعمت ، یکی رو با ندادن 

(با اون قسمتش که نوشتی بچه اش دختر شد ، مخالف هستم. مگه بچه ی دختر کسر شأن میاره ؟) البته شاید من بد برداشت کرده باشم 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
این حرفا چیه

نمیدونم اطرافیان میگن خوش شانسی مثن چپکی میخندن و...

اصن تابستونم همسرم از وکالت قبول شد هیشکی ب من تبریک نگف میگفتن اره بابا مشخصه شما هر چی بخواین میشه مثلا بیچاره فلانی

اصن تو فکرم چن وقتم هس هر چی سیع میکنم نماز بخونم یچی میش نمیتونم خدا فراموشم کرده؟؟

صلاح کارشو نمیدونیم

مثلا شاید دختر اون صدبرابر بیرزه به پسر تو 

مثلا گفتم 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2706