2703
2553
عنوان

چطور بهش بگم نمیخوامت😔+شات دیشب

213 بازدید | 12 پست

بچه ها ما اتفاقی آشنا شدیم و بهم وابسته‌ شدیم خلاصه داستانمونم طولانیه

فقط الان باهم ی مدت باز چت میکردیم بعد اون تا حالا منو ندیده میگه باید ببینمت اگه اوکی بود ازدواج کنیم منم بخاطر ی سری شرایط اصلا نمیتونم باهاش قرار بزارم

واقعا خیلی دوسش دارم اندازه چشام میخوامش ولی هیچیش به دلم نیست

خصوصااا اخلاقش

یعنی دلم میگه عالیه ولی عقلم کاملا مخالفه

بعد دیشب گفتم رابطمونو تموم کنیم ولی دلم نمیاد مستقیم بگم که ناراحت شه و خودمم دلم میخواد باشه

لطفا سرزنشم نکنید من خودم دارم داغون میشم بنظر شما چیکار کنم

شات هارو پست اول میزارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه همون اولای رابطه هر روز زنگ میزدیم ۴ ۵ ساعت حرف میزدیم بخاطر همین اینجوری شد

خسته نباشی😬

پس اگه واقعا نمیخوایش بیشتر از این کشش نده 

خدایا یا ارحم الراحمین، به همه منتظرا نی نی سالم بده🥺❤️
2714
چطوری تو اونو از نزدیک دیدی ولی اون تورو ندیده؟نامرئی چیزی هستی؟

من عکسشو قبلا دیده بودم بعد که از نزدیک ی جا دیدمش شناختم ولی اون چون کلا ندیده بود نشناخت

نمیفهمم چی میگی 

با اخلاقش مشکل دارم اما خیلی میخوامش😐

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۷😪تو ی تاپیک هایی که سوالات پیش پا افتاده میپرسن یا نشون میده طرف دانش آموزه اگه برم هم بدون هیچ نظر و لایکی ترکش میکنم ❌از روانشناسی و سوالات حقوقی سر در میارم سوالی بود بپرسید 🙏🏽مطمینم روزی استخدام رسمی میشم و بعنوان معلم رسمی مشغول به کار خواهم شد 😍رک و راست نظر میدم اعصابم ندارم 😄
من عکسشو قبلا دیده بودم بعد که از نزدیک ی جا دیدمش شناختم ولی اون چون کلا ندیده بود نشناخت

ببین عزیزم حق کاملا با اون اقاست تو چت ک چیزی معلوم نیست ممکنه طرفو ببینی از مدل حرف زدنش راه رفتنش یا هرچی خوشت نیاد 

اگ میتونی ازش دل بکنی کات کن و ادامه نده چون نتجیش وابسته بیشتر و جدایی سخت تره 

ولی اگ واقعا خوشت اومده ازش حتما ی جلسه برو کافه ای پارکی چیزی هم دیگه رو ببینین بعدش تصمیم بگیرین ک ادامه بدین یا ن

وزن اولیه45🚶😐 ،  وزن فعلی 52😌 ،  هدف اول55😪 ، هدف اخر58🥺🤲

اگه طرف به دلت نیست دیگه چت کردنت چیه اگر م که میخوای رابطه رو ادامه بدین باید هم رو ببینین مگه داریم همچین چیزی

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست😏🙂