2726

سلام دوستان من این ماه سنو دادم یه فولی ۱۸داشتم وروز ۱۲پری دوتا آمپول اچ سی جی زدم وامروز بعداز ۱۶روز ازامپول پری اومد خیلی دلخوش بودم ک این ماه باردارمیشم ولی نشد. 😊نا امید نمیشم وادامه میدم تا خدا خودش بهم یه نی نی سالم وصالح بده ولی انتظار خیلی سخته هرماه منتظر باشی وباکلی علائم وبی بی چک مثبت وازمایش منفی ودر اخر پری بیادخیلییی سخته.💔 دوستای خوشگلم لطفا برام دعا کنید ممنون❤🌹

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیواردلم یه صدای پامیاد😍❤🤰🏼
بچه ها شما بعداز چند ماه اقدام باردارشدید؟ 

عزیزدلم خیلی ناراحت شدم خدابزرگه انشالله سری بعدی باردار میشی هیچ وقت ناامید نشو من ۴ دوره آمپول استفاده کردم همون ماه چهارمم باردار شدم که خدارو واسه مصلحتش شکر میکنم بچم تو ۱۸ هفته سقط شد خدا برا هیکشی نیاره. دکترت ادامه بده مطمعن باش نتجیه میگیری خدا خیلی بزرگه همیشه خوبی مارو میخواد اگه نداده صلاح ندونسته پس ناامید نشو و توکل به خدا ادامه بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم خیلی ناراحت شدم خدابزرگه انشالله سری بعدی باردار میشی هیچ وقت ناامید نشو من ۴ دوره آمپول است ...

وای عزیزم متاسفم😞

بله درسته میخوام سعی کنم دیگه بهشم فک نکنم ولی اخه مگه میشه نزدیک یکسال داره میشه کم کم هنوز ک نتیجه ندیدم ولی ناشکری نمیکنم هروقت خداصلاح بدونه میده جز صبر چاره ای نیس ولی خب خیلی سخته منتظرموندن. 

شمابعدش باردارشدین؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
وای عزیزم متاسفم😞 بله درسته میخوام سعی کنم دیگه بهشم فک نکنم ولی اخه مگه میشه نزدیک یکسال داره میش ...

من ۴ سال باردار نشدم گلم الانم دوسال از سقطم گذشته هنوز خبری نیس این ماه دکتر رفتم ببینم چی میشه امیدوارم هم شما و همه اقدامیا به زودی باردار شن خدا به دل همه مون نگا کنه انتظار سخته 

وای عزیزم متاسفم😞 بله درسته میخوام سعی کنم دیگه بهشم فک نکنم ولی اخه مگه میشه نزدیک یکسال داره میش ...

من ماه جهارم که باردار شدم اصلا بهش فکر نمیکردم با خودم میگفتم این ماه به خودم برسم گرمیجات بخورم برا ماه بعدی خودمو آماده کنم ولی همون ماهم بی بی چک مثبت شد حتی بی بی چک زدم انداختمش بعد چند دیقه خواهرم رفت دیده مثبته با خوشحالی اومد باورم نمیشد خیلی حس خوبی بود  

من ۴ سال باردار نشدم گلم الانم دوسال از سقطم گذشته هنوز خبری نیس این ماه دکتر رفتم ببینم چی میشه امی ...

انشالله ک بزودی بارداربشی گلم وبارداری راحتی داشته باشی❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ماه جهارم که باردار شدم اصلا بهش فکر نمیکردم با خودم میگفتم این ماه به خودم برسم گرمیجات بخورم بر ...

چند سالتونه؟ 

عزیزم انشالله ک این ماه باهم بارداربشیم میدونم سخته انتظارانشالله خدا این دفعه یه نی نی سالم وصالح بندازه بغلمون😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سالتونه؟  عزیزم انشالله ک این ماه باهم بارداربشیم میدونم سخته انتظارانشالله خدا این دفعه ی ...

۲۶ سالمه عزیزم انشالله فداتشم دعا کن برا همه اقدامیا برا خودت برای من امیدوارم خدا بچه سالم و صالح بده به همه مون❤

۲۶ سالمه عزیزم انشالله فداتشم دعا کن برا همه اقدامیا برا خودت برای من امیدوارم خدا بچه سالم و صالح ب ...

انشالله عزیزم❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40