2737
2734

میخوای شوهرت انگشتاشو بخوره سبزی تازه بگیر درست کن 

توشم دوتا سیر رنده کن 

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها ی سوال 

برای کوکو سبزی، ماهیتابه خیلی مهمه؟ 

چرا برای من خیلی وقته دیگه خوب در نمیاد ولی خواهرشوهرم ی بار اومد خونه مون تو قدیمی ترین ماهیتابه ام درست کرد انگشتامونم خوردیم 

باردارم نمیتونم برم بیرون.

بیرون نرو بزن اینترنتی برات جت بیاره یا اسنپ

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️
2738
بچه ها ی سوال  برای کوکو سبزی، ماهیتابه خیلی مهمه؟  چرا برای من خیلی وقته دیگه خوب در نم ...

نه منم قبلا فکر میکردم از ظرفه چندتا ظرف عوضکردم آخر مامانم گفت تخم مرغشو کم میزنی😁

نه منم قبلا فکر میکردم از ظرفه چندتا ظرف عوضکردم آخر مامانم گفت تخم مرغشو کم میزنی😁

آره من موقع قاطی کردن مواد فک میکنم زیادم هس ولی موقع سرو میبینم طعم تخم مرغ نداره اصلا 

تازه دیروزم ک اصلا پف نکرد یعنی وااااقعا کم بوده با اینک 5 تا بود 

آره من موقع قاطی کردن مواد فک میکنم زیادم هس ولی موقع سرو میبینم طعم تخم مرغ نداره اصلا  تازه ...

نه پنج تا خوبه یکم نوک قاشق چای خوری بکینگ پودر بزن موقعی که ریختی تو روغن درشو بذار یک دقیقه بمونه قشنگ پف میکنه بعد دو دقیقه دیگه برش گردون

2706