2737
2734

بزززز

ب‍‌‌ا م‍‍‌ن س‍‍‌رد ن‍‍‌ب‍‍‌اش‍‍‌ی‍‍‌د م‍‍‌ی‍‍‌رم ک‍‌‌اپ‍ش‍‌‌ن م‍‌ی‍‌‌پوش‍‌‌م ض‍‌ای‍‌‌ع م‍ی‍ش‍ی‍‌‌د .!:)️)))))))))>)))))))))>)))))))))))))))))))))))))))))))▂▃▅▇█▓▒░ ن‍‌گاـہ بہ‌ ظ‍‌اه‍‌ر آروم‍‌م ن‍‌ک‍‌ن #اس‍‌ی‍‌ـב~~ ه‍‌م ق‍‌یا؋ـ‍‌ش م‍‌ثہ‌ آبہ‌️ ░▒▓█▇▅▃▂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااا نه روزه هاااا چه تغییری کنه؟  من ۳ ماهه عمل کردم هنوز پر از ورمه🙄

نوک دماغم وپره ها همونه بزرگه دوستم میگه تغییری نکردی غقط خودتو بردی زیر تیغ جراحی اینقدر ناراحتم 😭

2731
2738
نوک دماغم وپره ها همونه بزرگه دوستم میگه تغییری نکردی غقط خودتو بردی زیر تیغ جراحی اینقدر ناراحتم 😭

دوستت اشتباه میکنه از حسودیشه.تا یکسال هیچ‌نظری نباید داد و نزار کسی نظر بده چون پر از ورمه

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
دوستت اشتباه میکنه از حسودیشه.تا یکسال هیچ‌نظری نباید داد و نزار کسی نظر بده چون پر از ورمه

تو الانت با زمانیکه اتل دراوردی تغییر کرده ؟؟ من پریروز اتل دراوردم پره بینیم اصلا تغییر نکرده بااینکه زیرش بخیه داره 

تو الانت با زمانیکه اتل دراوردی تغییر کرده ؟؟ من پریروز اتل دراوردم پره بینیم اصلا تغییر نکرده بااین ...

اره بابا کلی تغییر کرده‌اولش انگار اصلا دست نزده بود .الان بهتره ولی بازم کلی ورم داره

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉