2737
2734
عنوان

بچه ها این الان مثبته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 46 پست
مبارکه بارداری دعا کن خونه بخرم و مریضمون شفا پیدا کنه

انشاالله عزیزم به حق حسین به هرچی میخواین میرسین و مریضتونم شفا پیدا میکنه 

لطفا هرکی میبینه برام دعا کنه و صلوات بفرسته ان شاءالله بعد اینهمه سختی دخترکوچولومو به خیرو سلامتی به موقع بغل بگیرم بعد عید 1403 التماس دعا ((اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیر دلم تا رحمم هی درد میگیره ول میکنه‌عادیه؟

عزیزم اگه لک بینی نداری اره عادیه 

من سینه هام کمرم رحمم لگنم کل وجودم درد میکرد به اضافه اسهال 🥴

همه علائم پریود رو هم داشتم 

ولی اینا عادیه اگه خونریزی نباشه 

ولی زیر نظر متخصص باشی بهتره گلم

شما لکه بینی نداشتین من الان ۲ روز عقب انداختم لکه بینی فقط دارم امروز ۳۲ پریودیمه ولی ۲۸ گذاشتم منف ...

نه خداروشکر بی بی هام مثبت بود رفتم آزمایش

لطفا هرکی میبینه برام دعا کنه و صلوات بفرسته ان شاءالله بعد اینهمه سختی دخترکوچولومو به خیرو سلامتی به موقع بغل بگیرم بعد عید 1403 التماس دعا ((اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک))
2728
عزیزم اگه لک بینی نداری اره عادیه  من سینه هام کمرم رحمم لگنم کل وجودم درد میکرد به اضافه اسها ...

یعنی اول برم پیش متخصص زنان یا بهداشت

عزیزم اگه لک بینی نداری اره عادیه  من سینه هام کمرم رحمم لگنم کل وجودم درد میکرد به اضافه اسها ...

هر چند وقتی درد میگرفت برای شما من هر چند ساعت ولی راه که میرمم درد میگیره

میدونم‌باردار نیستم‌فقط نمیدونم چرا پریود نمیشم اعصابم خراب شد    

انشاالله هستی چند روزه الان عقب زدی

2738

میشه جواب منم بدید من ۲ روز لکه بینی دارم امروز هم اسهال داشتم ۳۲ پریودیمه ولی ۲۸ گذاشتم‌منفی بود بنظرتون از چیه زعفرون دم کنم بخورم میشم

اگه خدایی نکرده ی وقت لکه بینی داشتی برو متخصص  وگرنه همون هشت هفته برو سونو قلب  ۱۲ هفت ...

خب برای سونو باید دکتر بنویسه دیگه فقط همش دوس دارم برا ساک بارداری برم 

میشه جواب منم بدید من ۲ روز لکه بینی دارم امروز هم اسهال داشتم ۳۲ پریودیمه ولی ۲۸ گذاشتم‌منفی بود بن ...

نه عزیزم صبر کن دوباره بزن 

مارک مدیکور بزن 

اگه باز هم پریود نشدی آزمایش بده 

اگه آزمایشت منفی بود اونوقت اقدام کن واسه زعفرون

خب برای سونو باید دکتر بنویسه دیگه فقط همش دوس دارم برا ساک بارداری برم 

دکتر بخواد بنویسه ۱۳۰ تومن ویزیت متخصصه 

سونو آزاد هم ۱۴۰ ۱۵۰ ایناست 

سونو با تامین اجتماعی هم نهایتا ۳۰ تومن کم میشه 

مگه اینکه بیمه تکمیلی داشته باشی اونموقع برو ویزیت

2706