2726
عنوان

خسته و کلافه ام از بیکاری و بی پولی

1762 بازدید | 37 پست

خسته شدم از بیکاری.از بی پولی.احساس میکنم عرضه هیچ کاری ندارم.تو این شرکتا هم حاضر نیستم کار کنم واسه 1قرون 2زار پول.واقعا کلافه ام. هیچکاری جز درس خوندن از دستم برنمیاد.همش میگم آخه چرا؟نه میتونم مثل بقیه دخترا باشم که واسه پول با پسر دوست میشن و ازشون میچاپن.نه میتونم تو شرکتی کار کنم...خودم از خودم از شرایطم خسته ام.دوست دارم واسه خودم کار داشته باشم.نمیگم میخوام مدیر عامل 1شرکت بشم نه.حاضرم کارگری کنم ولی برای خودم.کسی بالا سرم نباشه.حرف نخورم از کسی...

از لحاظ روحی کم آوردم و خسته ام.

ای کاش میتونستم 1منبع درآمد واسه خودم درست کنم.آدم وقتی منبع درآمد داره پول تو دستشه.هدف مند تره.بی پولی واقعا بده

درکت میکنم تو تنها نیستی

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا تو یه لاین ارایشی کار نمیکنی؟  هم مفرحه هم درامدش خوبه

وجه کار آرایشگری دوست ندارم...خیلی لولش پایینه

اصلا خودم تو تفکرات عجیب خودم که با هیجچ چیز نمیتونم کنار بیام غرغم.

نمیدونم واقعا

فقط خسته ام

با دست روی دست گذاشتن کاری پیش نمیره 

برای اینکه کار خودتونو شروع کنید نیاز به سرمایه دارید، یا این سرمایه رو دارید یا اگر ندارید برای اینکه روزی بتونید کارتونو شروع کنید باید زیر دست یکی دیگه کار کنید تا پول جمع کنید البته کنار درس.

الا این فقط حرفه کاری پیش نمیره 

اخرش چی خیلی هم یه قرون دوزار نیست الان دوست من از پیزیتوری یه شرکت شروع مرد الان مدیر فروشه ماه ...

دوست تو این کاره بود من شاید بی عرضه ام .نمیتونم برای کسی کار کنم

ماشالله اشتهاات خوبه توو شركتا دوست ندارى كار كنى واسه يه قرون دوزار !! مگه تو خونه بشينى همون يه قرون دوزارُ يهت ميدن؟

دوست دارى كار خودتُ داشته باشى ؟!

حالا ميخواى انقدر تند نرو ، پله ها رو يكى يكى برو بالا

هزاو دختر پسر مدرسه اى همزمان با درس

دارن توو كافه كار ميكنن

توو مزونا كار ميكنن

فروشنده ان

ناخن كارن 

بيرون از خونه نميرى كه اينارُ نمى بينى !؟

توو خونت از بقيه رنگى تره ! 

كه يا كار نميكنى يا رئيس خودت ميخواى باشى اول كارى

يه ذره توو جامعه باش ببين دختر پسرهاى دهه هاى ٧٠-٨٠ 

واسه اينكه مستقل باشن ُ دستشون توو جيبشون باشه چع جورى تلاش ميكنن

وجه کار آرایشگری دوست ندارم...خیلی لولش پایینه اصلا خودم تو تفکرات عجیب خودم که با هیجچ چیز نمیتونم ...

عزيزم قربون سليقه ات نه دوس داري بري تو يه شركت كار كني 

نه دوس داري از كسي حرف بشنوي 

نه وجه ارايشگري رو ميپسندي لولش برات پايينه پس ببخشيد انتظار داري پول از اسمون برات جور بشه بياد؟

مانكن هاي ١٤٠٠💙گروه ابي💙وزن اوليه٦٣💙هدف اول ٦٠💙هدف دوم ٥٥💙هدف سوم ٥٢💙وزن فعلي ٦٣ شروع ١٥ ابان ١٤٠٠
با دست روی دست گذاشتن کاری پیش نمیره  برای اینکه کار خودتونو شروع کنید نیاز به سرمایه دارید، ی ...

دقیقا به حرف سادست.عملش سخته.نه بابا سرمایم کجا بود؟دخترا میبینم از هیچ و پوچ به 1پسر یا اصطلاحا همون شوگر ددی آویزون میشن به همه جا میرسم...نمیتونم این کار تو خون من نیست اصلا نمیتونم.درگیر 1غرور به شدت کاذب هستم. که هیچ آدم خاصی نیستم ولی نمیتونم برای کسی کار کنم.نمیتونم از پسر بکنم.غرورم به هیچ وجه اجازه نمیده

2706