2733
2739
عنوان

شوهرم روانیم کرده میگه بیا بریم خارج زندگی کنیم😈😈😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا داره  ی ماشین پراید  ی دو دونگ خونه ولی باباش وصعش توپه الانم باباش میگه اگه بخواه ...

ای بابا با پول ی پراید ودودنگ خونه میخوادبره خارج!ایشش نظرم عوض شدخوشگلیشم  بمونه براخودت 🤣🤣🤣🤣

من🎵🎻واسه یکی میمیرم 🙊که واسه ی من تب🥵 ❤️‍🔥کنه،یکی که بمونه توبارون ☔️و برام صبر👀کنه،یکی که بیادش این حاله رو مرتب🤌 کنه،من واسه یکی میمیرم 🙈که منو قشنگ درک🤝 کنه،یکی که بمونه پام بقیه رو زود ترک🙋‍♂️ کنه،یکی که بزنه اسممو روتنش😍 حک🖇 کنه😍🎸
2731

[QUOTE=272442393]خوشبحالت کاش شوهر منم دل میکند.خاورمیانه جای زندگی 

امارت و قطر که عشق می کنند

ترکیه هم وضعش بد نیست

عراقم از اینجا بهتره

فقط ما هستیم که...

این کاربری دومم هست.از سال 92 خواننده خاموش بودم.ببخشید عزیزانم متاسفانه دیگه به هیچ عنوان درخواست دوستی قبول نمی کنم✋✋✋ و اگه سوال روانشناسی داشتید و سوالتون کوتاه بود در همون تاپیکی که هستم جواب می دهم چون هر موقع میام سایت واسه گذراندن اوقات فراغت و...با سیل عظیمی از درخواست دوستی و سوالات مواجه میشم که متاسفانه وقت نمی کنم همه اشون رو پاسخ بدهم(ممنون که درکم می کنید)
۱۵ ماه

میتونین  از طریق  بچه راحت  برای  کاندا اقدام  کنین .

حیف  نیست  ؟ یا  کاری  

سوئد  به قول  خودتون  سرد  و بارونیه   مردمش   خیلی سردن    .

جمعیتش  کمه .  من  از دوستام  کسی  هست  که  خانوادگی  چندین  ساله اونجان  راضی  نیستن .  

ولی  کانادا  پر ایرانی ه   ، بهشت  ایرانی هاست . 

تو  خیابون    صلوات  بفرستی   همه  بر میگردن  ، همراهیت  میکنن.   

.
2738
اگه  اینجا  تغییرات  ایجاد  شد ، اقتصاد  ترکیه  سقوط  میکنه ...

میشه بیشتر توضیح بدهید گلم؟

این کاربری دومم هست.از سال 92 خواننده خاموش بودم.ببخشید عزیزانم متاسفانه دیگه به هیچ عنوان درخواست دوستی قبول نمی کنم✋✋✋ و اگه سوال روانشناسی داشتید و سوالتون کوتاه بود در همون تاپیکی که هستم جواب می دهم چون هر موقع میام سایت واسه گذراندن اوقات فراغت و...با سیل عظیمی از درخواست دوستی و سوالات مواجه میشم که متاسفانه وقت نمی کنم همه اشون رو پاسخ بدهم(ممنون که درکم می کنید)
میتونین  از طریق  بچه راحت  برای  کاندا اقدام  کنین . حیف  نیست &n ...

کانادا عالی هست مخصوصا برای مهاجرت معلم ها و کسایی که رشته شون تو حیطه مشاوره و روانشناسی هست

ولی همسر من از کرمانشاه حتی حاضر نیست بیاد تبریز زندگی کنه چه برسه راضی بشه بریم خارج...

میشه بیشتر توضیح بدهید گلم؟

مشخصه   ترکیه   اقتصادش  رو گردشگری  میچرخه  . 

ایرانیا  با خرید  مسکن،  اقتصاد در حال  سقوطش و نجات دادن .  الان  هم دریا  و و نوشیدنی  مردم  و جذب  میکنه 

ما خودمون  خزر و  خلیج  و چند تا جزیره  داریم  اگه   افتاب  گرفتن  و .. اون  یکی  رو داشته  باشیم  سفر به ترکیه  میشه  یک در میلیون  اون  هم ، برای  بیزینس  من هاست  که  تو کار وارد  کالا هستن . 

.
 حیف 

😔😔😔

عزیزم تو هم اخلاقت مثل منه .... من همش میگم وطن مثل مادره ‌‌‌‌. دوست ندارم مادرمو ترک کنم با اینکه ...

واقعا چرا اینطوره?

مثلا من یکی ی مدت میرم تهران خونه ی عزیزترین کسم ..خدایی کلی هم خوش میگذره یا مسافرت خوب ...هرچی ....بعد که وارد این شهر کوچکمون میشم ...ی حس ارامش و خوبی بهم دست میده ...پولدارم نیستم بگم به خاطر مال و املاکم تو این شهره ها😅

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
😒😒شوهرم خیلی خوشگله میخواهیش؟! شبیه بازیگرهای ترکه

بازیگرای مرد ترکیه مگه خوشگلن ?

تازشم تو سریالا کدومشون به زنش و دوست دخترش پایبنده اخه?

نخورینما خودمم تورکم از نوع ایرانیش😅

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2706