2733
2734
عنوان

انتخاب آموزشگاه طراحی لباس خوب

71 بازدید | 3 پست

الان دو تا آموزشگاه تو شهرمون هست خب خیلی تاپ هستن 

یکی از اقوام میگه این بهتره و سابقه اش بیشتره 

اون یکی دیگه که جوون تره میگه متد ما به روزتره و اون اموزشگاه خیلی طول میکشه و خسته کننده است 

موندم کدومشون رو برم کنارش خیاطی هم برم و نازک دوزی و...

میخوام از شغل دولتی بیام بیرون ولی تا وقتی کارم تو شعل جدید نگیره شغل دولتی رو ول نمیکنم 

یا طراحی لباس  

یا طراحی لباس یا گل آرایی تو فکرمه

واقعا میخوای از معلمی انصراف بدی؟دلیل اصلیت چیه؟خیلی اذیت میشی به خاطر بچه ها؟

فقط واقعا برام سواله همین🙃

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا میخوای از معلمی انصراف بدی؟دلیل اصلیت چیه؟خیلی اذیت میشی به خاطر بچه ها؟ فقط واقعا برام سواله ...

اذیت کردن خانواده ها متوقع بودنشون وقتی بچه تلاشی نمیکنه تو خونه کار نمیشه هر چی تمرین میکنم بی فایده است 

اداره ی آموزش و پرورش و گزینش تو خصوصی ترین مسائل زندگی مثل پوشش دخالت دارند آدم های دورو زیاد هست تو این سیستم

2731