2733
2734
عنوان

جدایی خواهرشوهرم +خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 4864 بازدید | 146 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاری نداشته باش

خیانت یک بچه زود بوش درمیاد 

خودشون بفهمن بهتره

شما بگی تا آخر عمر نفهمیاشو میندازن گردنت

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

2731

بنظرم حرفات اصلا از سر دلسوزی نیست بلکه تو ازش بدت میاد و نسبت بهش حسودی حرفات بوی عقده میده این ک اون چه کاری میکنه خودشه و خدایی خودش به شما مربوط نیست بهتره سرت تو کار خودت باشه اگه چیزی باشه داداشش خودش متوجه میشه

کاربر خدایا_مرسی هستم که تعلیق شدم دو سال کاربر خاموش بودم الان باز در خدمتتونم😁🤌
اسی نیومد غیبت کنه اومد از رو دلسوزی گفت  احتمالا اون بهتر دیده میشناسش اخه خودشم خیلی بچه هست ...

دقیقا

بخدا دلم براش میسوزه اصن جدا از این بخوادم طلاق بگیره تو دادگاه شوهرش بفهمه خیانت کرده محکوم میشه

2738
میترسم بگم همچی سر من بشکنه

ب نظر من اول باید مطمئن بشی وقتی مطمئن شدی ی کاری کنی ک شوهرت خودش کنجکاو بشه نسبت ب رفتار خواه ش و پی ببره ب کار خواهرش تو مستقیما نگی ک رابطه ها تون لطمه ببینه یا مقصر بشی.

دخالت در زندگی دیگران خوب نیست ، همه انسان هستیم خودمون باید یک سری چیزارو تجربه کنیم ، صدبار هم شما بهش بگید به خودش نمیاد ، اگر میتونی با زبون نرم باهاش صحبت کن اگر هم نمیتونی بیخیال موضوع بشو ، زندگی خودشه خودش بهتر میدونه

خانما بهتره تحریکش‌ نکنید که به شوهرش بگه یا متوجش کنه شاید شوهرش زد خواهرشو کشت یا همسرش متوجه شد این بدبختو کشت

کاربر خدایا_مرسی هستم که تعلیق شدم دو سال کاربر خاموش بودم الان باز در خدمتتونم😁🤌
خانما بهتره تحریکش‌ نکنید که به شوهرش بگه یا متوجش کنه شاید شوهرش زد خواهرشو کشت یا همسرش متوجه شد ا ...

اره خب اینم حرفیه چون ما شناخت نداریم نسبت ب شوهرش شاید خیلی تعصب داره نسبت ب ناموسش .

منم حرفمو پس میگیرم .چون شوهر خودم خیلی آروم و منطقیه با اون دید گفتم.

چشم اتفاقا الان کنارمه منم زیر نظر دارمش میترسم یهو بپیچونه یا جیم بزنه..

قربونت

نه عزیزم اصلا نگران نباش وقتی میگی آدمیه که چیزی بگی میزنه زیرش پس تو چرا خودتو بد کنی تو عروس اون خانواده واوشون دختر خانواده هست هرچقدرم خوبشو بخای در نهایت آدم بده شما میشی حتی پیش شوهرت

2706