2703
2553
عنوان

کیا کنکور مجدد تجربی شرکت کردن؟

1491 بازدید | 23 پست

من پرستاری خوندم. الانم طرحمو دارم میگذرونم. دوران خیلی سختیه...خسته شدم😢

اومدم پرستاری که بتونم مهاجرت کنم ولی از همون اول علاقه ای نداشتم..یه عالمه وقتمو عمرمو هدر دادم حالام دارم عذاب میکشم و از بهترین آرزوی زندگیم که پزشکی بود گذشتم....ولی با این قیمت دلار و حقوق کم پرستاری خسته شدم و نمیشه مهاجرت کرد. دوباره تو فکر اینم که کنکور بدم  برا پزشکی و دندونپزشکی.

کسی هست دوباره کنکور داده باشه و موفق شده باشه برا این رشته ها؟

دنبال یه مشاور خوب هم هستم...چون ۵ ساله از درس دور بودم و نظام هم تغییر کرده...ولی مهم نیست برام چون میخوام به آرزوی قلبیم برسم...اصلا سن هم مهم نیست برام...چون الان ۲۴ سالمه و حسرت پزشکی رو دارم میترسم حتی ۳۰ سالم بشه و بهترین کشور دنیام باشم ولی حسرت پزشکی رو داشته باشم . برا همین میخوام با قدرت هرچی بیشتر برا کنکور وقت بزارم.

کشورای دیگه هم هزینه تحصیلشون بالاست دوباره.

نظرتونو بگین بهم.

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۳۶۵
2
100%
۳۶۵
0
0%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

درس های پرستاری 

همون درس های پزشکیه ک خلاصه تر گفته شده ک 

خیلی جاها شبیهه 

شما چجوری میگی علاقه نداری؟

منظورت اینه دوس داری کار تشخیص بدی نه 

رسیدگی ب بیمار؟

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
2720
من میخوام پرستاری بخونم  امسال کنکور میدم

اصن این اشتباهو نکن...پرستاری اصن خوب نیست...اگه خوب بود من دوباره تو فکر کنکور نبودم...حتی ارشد و دکتری هم فایده نداره...وقتتو بزار برا پزشکی یا دندون...اگه هم علاقه نداری کلا برو بازار آزاد ....یا آرایشگری و زیبایی...ولی پرستاری اصن شغل خوبی نیس

اره عزیزم زیاد دیدم اطرافیانم دوستم علوم آزمایشگاهی خونده بود ۵سال دوباره از اول نشست برا کنکور خوند بعد ۵سال تو ۲۸قبول شد 

تو دانشکده خودمونم زیاد بودن که بعد چندین سال که از درس دور بودن خونده بودن 

یکبار می‌خوای زندگی پس بجنگ نذار حسرت به دلت بمونه 

2714
منم موندم رشته خودم ازمون بدم برا معلمی یا باز برم کنکور بدم برا پزشکی 

من درمورد معلمی نمیدونم ولی خب خیلی اطرافیانم گفتن از پرستاری خیلی بهتره...ولی اگه واقعا به پزشکی علاقه داری معملمی رو انصراف نده اول بخون برا کنکور اگه رتبه و رشته پزشکی رو اوردی بعد برو پزشکی....دراون صورت صددرصد معلومه پزشکی بهتر از معلمیه.

اره عزیزم زیاد دیدم اطرافیانم دوستم علوم آزمایشگاهی خونده بود ۵سال دوباره از اول نشست برا کنکور خوند ...

اره دقیقا😢

سن اصن مهم نیست برام با این که دخترم

چون تا ۳۵ سالمم بشه حتی بازم این حسرته به دلم میمونه حتی اگه بهترین کشور اروپا و امریکا باشم..تا وقتی بزارنم تو گور هم حسرته به دلمه همونطور که الان ۲۴ سالمه و پشیمونم...برا همین اصن سن یا حتی سطح درامد و اشباع بودن یا نبودنش یا درامدش یا پرستیژ وخیلی چیزای دیگه برام مهم نیست.

خواهر دوستم پرستار بود، الان داره دندون میخونه

لطفا به چیزایی که خودت هیچ نقشی تو به دست آوردنشون نداشتی افتخار نکن! مثل: چهره، قد، رنگ چشم، ماه تولد، ثروت خانوادگی... به شعورت افتخار کن، به تعداد کتابایی که خوندی،اصالت، مهربونی، انسانیت...❤
اره دقیقا😢 سن اصن مهم نیست برام با این که دخترم چون تا ۳۵ سالمم بشه حتی بازم این حسرته به دلم میم ...

اره عزیزم بهترین کارو میکنی من مطمئنم به آرزوت می‌رسی اما چون چند سال دور بودی از درس کنکور از خودت توقع زیاد نداشته باش اما به خودت قول بده تا وقتی نرسیدی بهش شل نشی 

2706