2737
2734

من ساید دوو سفید شاین دارم عاشقشم

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سفید چرمی دارم خوشگله

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728

آره اینا دیر رنگشون می‌ره ولی من دقیقا از همین دوو ساید بای ساید گرفتم رنگ استیل چون سفید زود لکه روش معلوم میشه چرک دیده میشه ولی صدفی یکم براق و روغنیه شاید به اندازه یخچال قبلیت کثیف نشه ولی لکه روغن و اثر انگشت خیلی بده هرچی پاک کنی نمیره😑

2738
آره اینا دیر رنگشون می‌ره ولی من دقیقا از همین دوو ساید بای ساید گرفتم رنگ استیل چون سفید زود لکه رو ...

واااای توروخدا 

الان من چیکار کنم 

۳۴فوت براق بردارم یا ۳۷فوت متالیک 😭

واااای توروخدا  الان من چیکار کنم  ۳۴فوت براق بردارم یا ۳۷فوت متالیک 😭

از من میشنوی کلا سفید برندار اگه آشپزخونه کوچیکه ۳۴ استیل بردار اگه هم بزرگه ۳۷ شو بردار منظورم از استیل همون نقره ای خاکستری مات بردار بذار عکس یخچال خودمو بفرستم اصلا لک روش معلوم نمیشه چون براق زود لک میفته و دیده میشه 

سامسونگ ویتنام خوبه واقعا؟ 

من دوقلو ازشون دارم

من خوزستانم 

از بندر گناوه گرفتیم  بسیار عالی و خدارا شکر بدون صدا 

خدایا کشورم را از جنگ ، دروغ و خشکسالی در امان بدار.      داریوش کبیر
2706