2726

سرم و آنتی بیوتیک و مسکن

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انتی بیوتیک دوتا بهم تزریق کردن ضرر ندارع

وا نه بابا  واجبه خیلی

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍
2728

عمل چی؟

مثلا سزارینو سرم رینگر یا نرمال سالین میزارن با امپول سنتو

اگه درد داشته باشه ممکنه مسکن هم بزنن

مثلا ارتوپدی همون سرما رو با آپوتل و دمیترون میزنن

آدمی شاگرد و درد اُستاد اوست…
عمل چی؟ مثلا سزارینو سرم رینگر یا نرمال سالین میزارن با امپول سنتو اگه درد داشته باشه ممکنه مسکن ه ...

سوزن رفته بود تو انگشتم عمل کردن بعدش دوتا امپول توی انژیوکت زدن

سوزن رفته بود تو انگشتم عمل کردن بعدش دوتا امپول توی انژیوکت زدن

یکیش مسکن  بوده اگه تو انژیوکت زده شاید کتورولاک بوده

یکیشم انتی بیوتیک بوده احتمالا جنتا مایسین

آدمی شاگرد و درد اُستاد اوست…