2737
2734
عنوان

سوال جهیزیه ای داشتین درخدمتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3076 بازدید | 133 پست
کلا همه ی ماکروفر های ال‌جی این قابلیت رو دارن حتی اگه یکبار نباشن اما خب سرخ کردن تو ماکروفر به خاط ...

سولاردوم اشعه نداره 

مثل فر هست

مایکروویو و ماکروفر اشعه دارن

تو شاهکار خالقی، تحقیر را باور نکن💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کیفیت تصویروصداش خوبه؟

اره همه چیزش خوبه ویندوزه مثل کامپیوتر امکاناتش کامله همه چی داره من اونوقتی ک گرفتم اینو گرفتم ۷ تومن ولی باهمین امکانات حتا یه کم امکانات کمتر ال جی کوچیکترشو میداد ۱۶  

2728
2738
یخچال الجی چند خریدی و چند شد من دوقلو میخام بگیرم

الان ال جی ها هیچ کدومشون اصل نیستن 

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره
سرویس قاشق چنگال نرو از این باکس و استند دار ها بخر خوااااهرم نروووو بخر😐 مگه قراره استندش خوشبختت ...

خوب اون قاشق چنگال رو پس کجا بزاریم اینهمه پول بدیم بعد بزاریم‌تو کشوی کابینت به نظر منکه همون استند باشه بهتره

من خودم لباسشویی و تلویزیونم الجیه ولی من ۷ سال پیش خریدم اون‌موقع اصلش بود همه جا الان خواهرشوهرم ع ...

اگه میتونن برن شهرستان بانه تو کردستان بازرگانی محمودی جنساش اصله از بندر گناوه قاچاقی میارن من کل جهازمو ازهمونجا خریدم  تقریبا اکثر وسایلم ال جی هست و همشون اصلن خیلی راضیم حتی چنتا از وسایلی که میخواستم بخرم رو نذاشت گفت به کارت نمیاد بااینکه براش سود بود اگرمیخریدم

نرو سرویس کارد و ساطور استنددار بخررررر، 10 تا دونه کارد و ساطور میخوای چیکار مگه قصابی باز کردی؟ 😑 ...

تمام همون ده تا کاربردین تک به تکش 

چاقو زنجان   جهازت دیدنی بوده پس 

2706