2737
2734

خرج زندگی با منه شوهرم مشکل داره بعد من قبلا برا پدر شوهرم کار می‌کردم با شوهرم، تو کارا بهم مشورت میداد کلی تهمت اینا زد اخرشم گفت برام نمی صرفه بهتون 15بدم برید بیرون الان چند وقته ی سره میان و میرن میگن عذر خواهی کنید برگردید سر کار با 10تومن در صورتی که این پول با منت میدن ومثلا ی بستنی برا بچت میخره چشاش در میاد میگه آره از صدقه سری ماس نمیگن تو داری مثل چی صبح تا عصر  کار میکنی الان اومده میگه آره تقصیر توعه تو شوهرت پر میکنی... خیلی پروعن نمیدونم چی بگم دهنشو ببنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان خودت کار دیگه ای داری 

اگه داری بگو حقوق یا یه چیز دیگه رو بهانه کن نرو 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2738

فقط فاصله بگیر و مشکلی هم که پشت سر گذاشتی دیگه بهش برنگرد. لازم نیست جوابی بدی که حرمتها بیش از این بشکنه. فقط کاری که صلاحه انجام بده. پیش غریبه کار کنی هم حرف و حدیث کمتره هم بی منت حقوق میگیری 

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
الان چیکار میکنی به نطرم نرو پول زحمت خودتو با منت میدن ادم خستگی میمونه تو جونش

دقیقا همین وقتی ی سره دارم میدعم با همین همه غصه که شوهرمم مشکل داره آخرش میاد میگه صدقه میدیم 

😂😂😂

🖕👎این دوتارو نشونشون بدین😁

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 
2706