2733
2734

خواهرم دولتی میخونه ، میگه ترم اولو برا من خود دانشگاه انتخاب واحد کرد 

من الان پیام نور نوشتم ترم بهمن ، کسی میدونه چطوریه؟ خودشون میکنن اینم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودشون میکنن تقریبا۱۸ واحد

اگه دارین اینو میخونین لطفا یه صلوات بفرستین که به عشقم برسم😪🙏(نفرستین دیگه نزاشتن به هم برسیم💔)سوگیلمی بیر گون تاپساز دین تک اونو سویرم اوزجویه یار اولمامیشام😭😭💔من تو این دنیا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم تو هم روش دلبر😭🖤خیلی بی معرفتی دنیا:)آیگین هسدم🚶‍♀️
پیام نور باید خودت انجام بدی، از رو چارت برو انجام بده

ترم اول پیام نور رو خودشون انجام میدن

اگه دارین اینو میخونین لطفا یه صلوات بفرستین که به عشقم برسم😪🙏(نفرستین دیگه نزاشتن به هم برسیم💔)سوگیلمی بیر گون تاپساز دین تک اونو سویرم اوزجویه یار اولمامیشام😭😭💔من تو این دنیا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم تو هم روش دلبر😭🖤خیلی بی معرفتی دنیا:)آیگین هسدم🚶‍♀️

سلام من فارغ‌التحصیل پیام نورم ببین نمی‌دونم بقیه رشته ها چجوذیه اما معمولا از ۱۶ واحد تا ۲۰ واحد رو برای ترم اول فقط از بین دروسی که نیاز به پیش نیاز ندارن میتونی انتخاب کنی مطمئنا دانشگاه برات به چارت انتخاب واحد داده تا اوناییکع جلو پیش نیازشون خالیه برا ترم اول در مجموع تا حداکثر ۲۰ واحد میتونی انتخاب کنی من خودم انتخاب واحد کردم ولی بعضی دوستان گفتن دادیم خود دانشگاه برامون زد ولی خب اینکه شما دلت میخواد چه دروسی رو انتخاب کنی رو خودت باید به دانشگاه ارائه بدی تا اونا برات بزنن اونا حق ندارن یر خود واحدی رو برات انتخاب کنن درضمن اگه معدل ۱۷ به بالا بعد امتحانات بیاری میتونی ترم بعد تا حداکثر ۲۴ واحد هم انتخاب کنی

2738

دولتی خودشون میکنن ولی پیام نور ترم اول هم باید خودت بکنی برو دانشگاه یک سر بزن کارات رو بکن

چالش اول مرداد وزن اولیه 96.500  مهر به 82.800 رسیدمچالش دوم  وزن اولیه 82 .......وزن الان  77.900 .........وزن 21 آذر 76.850.........وزن12دی 75.650.....۲۶ دی 74.250 .......وزن 14 اسفند 72.900......۲۱اسفند 71.900 وزن فعلی 69
ترم اول پیام نور رو خودشون انجام میدن

من خودم دانشجو پیام نورم، باید خودش انجام بده

بابالنگ دراز عزیزم، این حقیقت وجود دارد که من هنوز برای دنیای آدم های بزرگ خیلی کوچک بودم... 
2706