2733
2739
عنوان

کمتر از یه ماه دیگه تولدمه🤭🤭

153 بازدید | 36 پست

کیا مث من برا تولدشون ذوق داره 😍

من از یه ماه قبل ذوووق دارم 🤭

حالا نه تولد میگیریم نه کسی کادو میخره 😭 

نمی‌دونم چرا ذوق دارم 🙈

روز تولدم که رو ابرام کلا😂😂 

یبار تازه عروسی کرده بودم روزی چندبار به پدرشوهرم میگفتم فلان تاریخ تولدمه 🤭 آقاجون کیک بخریاااا من تولدمه 😂

بنده خدا سنش زیاده فک کرده بود کیک یزدی میخام روز تولدم رفته بود یه جعبه کیک یزدی خریده بود با دوکیلو شکلات از همونا که من دوست دارم . خیلی خوشحال شدم اونروز. 

بردارشوهر کوچیکم شوخی میکرد می‌گفت چوب کبریت بیار بذار رو کیک یزدی فوت کن😂😂😂 

حالا بماند مادرشوهرم نذاشت شکلات هارو بخورم نگه داشت برا عید🥴🥴🥴 

سلامتی و ظهور آقا امام زمان(عج) صلوات💚 به زودی تیکر بارداری میزنم 😍 ۱۹مرداد۱۴۰۲ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ذوقشو دارم ولی وقتی هیچکس برام کادو نمیگیره ، غصم میگیره

نه سوپرایزی نه کیکی نه کادویی

حالا من عاشق کادو گرفتن واسه دیگرانم

خوشیامون چینی بود غمامون اصل ژاپن!                            نی نی سایت سایتِ عجایب🤦🏻‍♀️                                      
2738
عزیزمممم بیا بغلم😍😍😍

🫂🫂🫂♥️😘😘😁

یه‌شبایی تو زندگی آدمیزاد هست که بعد از ساعت‌ها فکر و خیال و به خودش میاد و می‌بینه روحش از اعماق وجود داره گریه می‌کنه ولی از چشماش هیچ اشکی نمیاد . !
منم ذوقشو دارم ولی وقتی هیچکس برام کادو نمیگیره ، غصم میگیره نه سوپرایزی نه کیکی نه کادویی حالا من ...

عزیزممم ولشون کن روز تولدت خوش باش😎

سلامتی و ظهور آقا امام زمان(عج) صلوات💚 به زودی تیکر بارداری میزنم 😍 ۱۹مرداد۱۴۰۲ 

تولدت مبارک پیشاپیش ایشالله ی هرچی ک میخوای برسی♥️😘

ولی واس من خوبه من هرچی خرج کنم بعدش درمیاد شوهرم ۲۸ بهمنه خودم ۳ اسفند😁😁

یه‌شبایی تو زندگی آدمیزاد هست که بعد از ساعت‌ها فکر و خیال و به خودش میاد و می‌بینه روحش از اعماق وجود داره گریه می‌کنه ولی از چشماش هیچ اشکی نمیاد . !

ای جانم عزیزم پیشاپیش تولدت مبارک خیلی خوبه که ادم خوشی هاشو جشن بگیره من هم تا۳۲سالگی که مجرد بودم خونوادم همیشه برام تولد میگرفتن بعد ازدواج همسرم چندان مناسبتها براش مهم نیس دیگه منم از دل و دماغ افتادم امسال باورت میشه تولد۳۶سالگیم یادم نبود خونوادم زنگ زدن تبریک گفتن تازه فهمیدم روز تولدمه البته چون یه دختر کوچولو دارم تمام انرژیمو گرفته وقت سرخاروندنم ندارم

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
2706