2726
عنوان

بچه ها تو سروش کیلیپ....

166 بازدید | 8 پست

میبینی جایی میره .منظورم ذخیره میشه؟

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬

آیا میدونستی محققان می‌گویند اگه فشار خون دارید زیاد بگوزید

خارج کردن باد معده باعث پایین آمدن فشار خون شده و برای سلامتی بسيار موثر است، همچنین جویدن آدامس به خاطر قورت دادن هوا باعث بیشتر خارج شدن باد معده میشود.

آیا میدونستی محققان می‌گویند اگه فشار خون دارید زیاد بگوزید خارج کردن باد معده باعث پایین آمدن ...

چرت پرت نگو شوهرم من دایم در گوزیدن بوده از اول عمرش تا الان اونموقع فشار خون چیزی نداشت الان گرفته این چیزام به کسی یاد نده چون زندگی با ادم گوزو سخته من به زور تحملش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آیا میدونستی محققان می‌گویند اگه فشار خون دارید زیاد بگوزید خارج کردن باد معده باعث پایین آمدن ...

@نی_نی_یار_پنج  

سلام

ایشون توی همه تاپیک ها این کامنت رو میذارن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.