2737
2739

من دیروز با دوس پسرم که وضع مالی و کاریش داغونه رفتیم بیرون. در حال حاضر حقوقش پنج شش تومنه، پس انداز خیلی کم داره و ۶٠٠ میلیون جا خالی داره که بتونه کارشو شروع کنه. یه زمین برای فروش داره که معلوم نیس فروش بره نره. ٧ ماه پیش گفتیم کات ولی نه اون با کسی رفته و نه من. تو این هفت ماهم باز دیدیم همدیگه رو و بیرون رفتیم و یه سری چیزای دیه بوده کات کامل نبوده. من از نظر روحی خیلی داغونم و اونم همینطور. گفت من تو زندگیم هنوز دو سه سال کار دارم و الان تو اتیشم اگه بگم توام بیا با من تو این آتیش بسوز بهت خیانت کردم. من نه دنبال کسی هستم نه می‌خوام تو رابطه برم من فقط می‌خوام زندگیمو از این وضع فلاکت بار نجات بدم نمیتونم به عشق و عاشقی فکر کنم. گفت دوست داشتم پول داشتم میریختم به پات بهت میرسیدم، دوسداشتم ماشین خوب سوار شی هر کی مارو از دور ببینه بگه خوشبحالشون ولی الان نمیتونم باهم باشیم بخاطر این که وضعیت من نرمال نیست. گفت برو روحیه اتو درست کن سرتو گرم کن باید خودت به خودت کمک کنی تا حالت خوب شه منم هستم اینجا فرار نکردم . بزار حداقل اگه باهم هستیم با روحیه خوب باهم باشیم نه اینکه تو بیای همش پیش من گریه کنی منم دردم چندین برابر بشه. من با گریه های تو از خودم متنفر میشم ازینکه میبینم اینقدر شکننده شدی حالم از خودم بهم میخوره . ولی الان نمیتونم کاری بکنم و بیام جلو واسه خاستگاری حتی خانوادت منو قبول نمیکنن. گفت من دوستت دارم ولی دوست داشتن برای من و تو نون و آب نمیشه پول اجاره، پول جنس مغازه پول رهن نمیشه. بعدم گفت وضع من رفته رفته بهتر نمیشه که بدتر میشه. باز برای درد تو یه نقطه پایانی هست ولی من شاید مجبور باشم تا آخر عمرم سگ دو بزنم. الان من باید چیکار کنم از یه طرف دوسش دارم از یه طرف با این بی پولی زندگی کردن هم سخته. کاش یه پونصد میلیون داشتم بهش کمک میکردم. ای خدا چرا من ندارم هیچی 

راس میگه دیگه توروهم بدبخت کنه خوبه؟همچی ک عشق نیس 

هیچ چیز توی زندگی از آرامشت ارزشمند تر نیست .سعی کن همیشه از کوچک ترین چیزها لذت ببری .از حواشی به دور باشی و ذهنت رو روی هدفات هات متمرکز کنی نه حرفای بی ثبات دیگران ‌.زندگیت پر از نورخدا باشه💗😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو چرا پیشش گریه میکنی؟ چون وضعش خوب نیست؟ البته به نظرم 5-6 تومن حقوق فلاکت باری نیست ها! مگه قسط و قرض داره؟ یا چی؟

سعدی اگه بدونه چقدر با شعراش مست میشم از خدا عمر دوباره میخواد تا چند صباحی در جوار من باشه عشق و حال دنیا رو تجربه کنه... بعله  
2731

پونصد ملیون که سهله ده ملیاردم داشتی و بهش میدادی کارتون درست نمیشد چون کسی که یکیو بخواد از زیر سنگم‌ شده پول درمیاره زمان میخره نمیزاره طرفش از دستش بره.اگه میگه برو چون تاریخ انقلاب رابطه تون به پایان رسیده عزیزم.

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این آدم تنها پسر دنیا نیست که میتونی دوسش داشته باشی جفتتونو داری ازار میدی من اگه جای اون پسر بودم کلا کات میکردم و تموم علاوه بر مشکلات خودم یه مشکل دیگه واسه خودم اضافه نمیکردم برو دنبال یه زندگی بهتر واسه خودت وقت خودتم تلف نکن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین عزیزم اگه در خودت توان قبول سختی و فشار نبود پول رو میبینی، میتونی کار خوبی واسه خودت دست و پا کنی که کمک خرج باشی و از همه مهم تر انقدر دوستش داری که بخاطرش حاضر باشی فداکاری کنی، ادامه بده. ولی اگه تو تحمل خودت یا میزان دوست داشتن اون شک داری، باید بگم زندگی واقعی همیشه عشق و عاشقی نیست و روزهایی داره که عاشقا هم میگن عجب غلطی کردیم ازدواج کردیم. خودتو توی هر شرایطی ببین ، توقعاتت رو ببین، با خودت رو راست باش و بعد تصمیم بگیر. با اما و اگر هم پیش نرو .

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2738

تو چرا خودتو کوچیک میکنی میشینی پیشش گریه میکنی؟؟!

یه چیزی رو رک بهت بگم پسر اگه دختری رو بخواد شده باشه دو شیفت سه شیفت کار میکنه که دختره نپره از دستش!

به خودت رجوع کن و به اینکه انقدر راحت از کنار اشکای تو داره میگذره درحالی که با تلاش کردن حل میشه همین الانشم ۶ تومن داره درمیاره میتونه بیشتر کار کنه دو شیفت یا سه شیفت کار کنه اگه واقعا میخوادت !

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

پیشش خودتو قوی نشون بده بودنش رو التماس نکن مردا هرچی ضعیف تر ببیننت بی رحم تر میشن دلشون رحم نمیاد ما زنا فکر میکنیم خودکشی و ضعف و مریض احوالمیمون و گریه هامون باعث دلسوزی مردها میشه در حالیکه مردا بیشتر میترسن و شوکه میشن و عقب نشستی میکنن.نگاهشون پر از ترس و یاس و نگرانی میشه این نگاهم خوب میشناسم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیشش خودتو قوی نشون بده بودنش رو التماس نکن مردا هرچی ضعیف تر ببیننت بی رحم تر میشن دلشون رحم نمیاد ...

اره خودشم می‌گفت وقتی گریه می‌کنی من مصرتر میشم ازت دور شم چون میبینم دارم بهت آسیب میزنم و میترسم. می‌گفت قوی باش برای زندگیت تلاش کن منم دارم برای زندگی خودم تلاش میکنم اگه تلاش نکنم اصلا نمیتونم سراغ تو هم بیام 

والا من خودم دارم خودمو پاره میکنم یه وام جور کنم نمیشه. 

یه چیزی میگم شاید بعدها به حرفم برسی من اگه برمیگشتم به گذشته ملاک اولم برا ازدواج پول می‌شد نه عشق و سازش.بی پولی حرمتارو میشکنه قوی ترین عشقو به نفرت تبدیل میکنه.به خودت توجه کن فکر کن یه دوره ای بوده خاطرات قشنگ ساختید تموم شده و حالا باید بری دنبال زندگیت و باور کن یه جمله ای بهم گفت و به گوشم موند که الان میفهمم چی گفته،گفت:گاهی داشتن خاطرات قشنگ و مرور اونها (بعد از جدایی)بهتر از یه وصال پر از رنج و غصه ست.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو چرا خودتو کوچیک میکنی میشینی پیشش گریه میکنی؟؟! یه چیزی رو رک بهت بگم پسر اگه دختری رو بخواد شده ...

آخه چجوری سه شیفته کار کنه؟؟ از ٨ صب تا ۶ عصر سر کاره، فوقش بتونه سه تا هم مسافر برداره. اون نیاز داره از یه جا یه پول گنده بهش برسه 

2706