2737
2734

سلام . خیلی وقتا تو اطرافیان دیدم دختری که زیبا بوده . متین و مهربون بوده . تحصیل کرده و شاغل و خانواده خوبی هم داشته اما خواستگاراش پیگیرش نیستن و حتی کیس های خوبی براش نمیان 

برعکس دختری که اون زیبایی ظاهر رو نداشته اون موفقیت هارو نداشته و از هر لحاظ کمتر بوده یک ازدواج خیلی خوب داشته 

این چیزا به قسمت وسرنوشته دیگ

من🎵🎻واسه یکی میمیرم 🙊که واسه ی من تب🥵 ❤️‍🔥کنه،یکی که بمونه توبارون ☔️و برام صبر👀کنه،یکی که بیادش این حاله رو مرتب🤌 کنه،من واسه یکی میمیرم 🙈که منو قشنگ درک🤝 کنه،یکی که بمونه پام بقیه رو زود ترک🙋‍♂️ کنه،یکی که بزنه اسممو روتنش😍 حک🖇 کنه😍🎸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای ازدواج باید شانس و پول داشته باشی. شایدم از ازل تو طالعت ازدواج نبوده..... خدا مجبور نیست بهمون حواب بده🙁

•💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷دختر خانم دهه شصتی💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷• 

به اقبال و پیشانی نوشت انسان ...هرکی که بدنیا میاد روز مرگ روز زندگی روز ازدواج روز اتفاقاتش وقتی از شکم مادر جدا میشه نوشته میشه شاید مصلحت خداست که نمیخواد تو دردسر و استرس بیفتن ..الله اعلم ..

منم زیاد میبینم این موارد رو 

و ب این موضوع برمیگرده ک اکثر خانواده های ایرانی واسه پسراشون دختر کم سن و سال می‌خوان تا خودشون تربیتش کنن 

و اون دختر موفق هم سنش ی خورده بالاتره هم اینکه دیدگاهش نسبت ب مسائل اطرافش متفاوته

یا برخورد های حق ب جانبی داره

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
2738