2737
2734
عنوان

بیاین سمممم...وای مغزم رگ به رگ شد😐🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 23 پست
 بنظرت کسی که داره پزشکی میخونه عقبه ؟؟؟😏 بخون تا به من برسی جوجه  

گفتم اونایی که به فکر کلاس و بی کلاسی آن عقبن

این یک

بعدم من هیچوقت نمیخوام به این درجه از فهمی برسم که شما دارین

خداروشکر هم عاقلم هم سنجیده حرف میزنم🙃

ادای چیزی که نیستی رو در نیار ! شهر کوچیکه ، میشناسیم همو .....️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم اونایی که به فکر کلاس و بی کلاسی آن عقبن این یک بعدم من هیچوقت نمیخوام به این درجه از فهمی بر ...

دختر عاقل و فهمیده 😂😂 اولا چشماتو باز کن ببین اولین چیزی که واسه من ریپ زدی چیه 😏 

دوما نگاهی به تاپیکت بنداز 

بعد بگو کی عاقله 😂 

مردم از خنده بچه 🤣

دختر عاقل و فهمیده 😂😂 اولا چشماتو باز کن ببین اولین چیزی که واسه من ریپ زدی چیه 😏  دوما نگا ...

من چیز بی ربطی نگفتم🙄

عقده ای بودن بد دردیه😖

2731

خواهرم ي همكلاسي داره كه مادر دوتا بچه است و چهل سال سنشه ازش پرسيده بود چرا اومدي ليسانس بخوني جوابش اين بود: بچه هام تو مدرسه وقتي ديدن همه تحصيلات پدر مادرشون رو نوشتن يا گفتن حس شرمندگي كردن و روشون نشده بگن مادرمون ديپلمه 

و خودشم ميگفت وقتي بچم سوال ميپرسه يا جايي ميرم حس ميكنم از زمونه عقبم و خيلي از كلمات و اصطلاحات ياد ندارم و نميتونم ب بچه هام جواب درستي بدم صرفا اومده دانشگاه كه سطح آگاهي و دانشش بروز بشه و بچه هاش ديگه خجالت زده نشن 

تا حدودي بهش حق ميدم جهش بين نسلي خيلي سريع اتفاق افتاد و اكثر كسايي كه از نت يا مديا درست استفاده نميكنن از اين پيشرفت جا موندن 

خطابم ب شما نيست استارتر فقط خواستم تجربه يك مادر رو بگم كه تحصيلات شايد برات شغل و نون نشه ولي قطعا ديد وسيع تر دانش و آگاهي بيشتري مياره كه بي تاثير در تربيت فرزند نيست 

حالا بيكاري زياده يا سيستم آموزشي ضعيف عمل كرده كه ميل به درس خوندن كم شده من نميدونم ولي دانشگاه رفتن بد نيست.شغل بدون پشتوانه تحصيلي هم در ايران ميشه مشاغل آزاد كه اونم خيلي ثبات نداره مثلا آرايشگاه زنانه زياده ولي همشون كه موفق و سرشناس و شناخته شده نميشن

دختری نشسته در معبدی در مریخ نیایش نامه میخواند 🕉🪬🪔🧘🏻‍♀️🪐🌚
خواهرم ي همكلاسي داره كه مادر دوتا بچه است و چهل سال سنشه ازش پرسيده بود چرا اومدي ليسانس بخوني جواب ...

آره درسته 

ولی من تعجبم از حرف دبیر بود 🙄🤌

دیگه سیکل داشتن بنظرت یکم بی کلاسی نیست؟؟؟؟  چی شده که فکر کردین درس خوندن به درد نمیخور ...

داشتن دکترا و بی سواد و بیکار بودن بهتره یا اینکه سواد و شعور درست حسابی داشته باشی؟ بچمونو جوری تربیت کنیم ک زندگی خودشو با کسی مقایسه نکنه 

بعدشم شما از کجا میدونی همه ی ما قراره تا مادر شدن عمر کنیم؟ مشکل اینجاس همش ب فکر اینده ایم و نظرات دیگران 

editor
داشتن دکترا و بی سواد و بیکار بودن بهتره یا اینکه سواد و شعور درست حسابی داشته باشی؟ بچمونو جوری ترب ...

قرار نیست فقط جلوی پامونو نگاه کنیم 

توی این دوره زمونه من هرکیو دیدم که سطح تحصیلاتش دیپلم و سیکل بوده ، زندگی سطح پایین با بچه های نچندان خوب داشته، بنظرت کسی که بعد از مدرسه بلافاصله ازدواج کرده و وارد جامعه (دانشگاه و به بعدش) نشده میتونه با کسی که وارد حامعه شده و سردی و گرمیشو چشیده مقایسه بشه ؟! 

بحث تجربه هم هستا ، با حین کسب تحصیلات تجربه های خیلی خوبی ادم کسب میکنه 

داستان مادربزرگا که تحصیلات عالیه نداشتن و بچه های خوب تربیت کردن فرق داره

2738