2726
عنوان

کیا تصمیم دارن بچه دار نشن؟؟

445 بازدید | 22 پست

سلام خانومها ، می‌خوام بدونم دلیل این تصمیمتون چی بوده ؟؟

راستش من خودم شیش ساله ازدواج کردم و اصلا تمایلی ب داشتن بچه ندارم ، نه خودم نه همسرم 

وضع مالیمون هم متعادله ، منظور اینه فکر نکنید دلیلش مالی هست ...

ولی خب سوال اینجاست که آیا بعدا آدم پشیمون میشه که بچه نداره؟؟ 

فردا روزی آدم مریض میشه ،، ی نفر نیست بیاد پیشش ،، هواش رو داشته باشه 

چجوری این مسایل رو حل کردید تو ذهنتون ؟؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

اگه بچه دارم بشی از کحا معلوم نره خارج از کشور بچه داو شدن به هوای اینکه یه روز همدمت باشه نیست هر بچه اخلاقش فرق میکنه ولی خب مادرشدنم شیرینی خاص خودشو داره خیلیا مثل شما بودن چندسال بچه دار نشدن .ولی تا سن کم هست بچه بیاری اعصابت اروم تره

به این صورت حل کردم که دارم می‌بینم نصف آدمای اطرافم، بچه‌هاشون مهاجرت کردن، و الان بازم تنهان 😶

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه محض میکنی من دیدم کسی که بچه نداره الان پیر شده حتی پولدارم هست پرستارا چند مدت که میان بعد میرن میگن نمیتونیم بچه هر چی باشه باز یه سر به آدم میزنه حداقل یه دونه بیار برای پیری خوبه به دادت میرسه 

چند سالته عزیزم؟ بعدم شما چه می‌دونی همین که گذاشتی حامله میشی سن که بره بالا حامله شدن سخته

2728

من خودم بچه نمی خوام.البته همسرم یه پسر از زنِ سابقش داره.به خاطر این که فکر می کنم دنیا جای خوبی نیست که بخوام بچه دار بشم.و یه سری مسائل دیگه هم هست که مربوط به شخصیتم می شه و همونا بهم اجازه نمیدن به بچه دار شدن فکر کنم.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
خب بنظرت پشیمون نمیشی ؟؟

واقعاً نمی‌دونم. ولی فکر که می‌کنم می‌بینم خودخواهیه یکی رو به این دنیای زشت بیارم تا در پیری مراقبم باشه. و الان شرایط همسرمو که می‌بینم، مصمم‌تر میشم. چون یه دونه پسره و تمام مدت باید در اختیار پدر و مادرش باشه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
واقعاً نمی‌دونم. ولی فکر که می‌کنم می‌بینم خودخواهیه یکی رو به این دنیای زشت بیارم تا در پیری مراقبم ...

خب همسرتون چی ؟؟؟ بچه نمی‌خواد ؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
خب نمیترسی پشیمون بشی ؟

نه.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
خب همسرتون چی ؟؟؟ بچه نمی‌خواد ؟

روز خواستگاری همسرم این خواسته رو داشت، و منم پذیرفتم

روز خواستگاری همسرم این خواسته رو داشت، و منم پذیرفتم

یعنی اونم قبول کرد ؟؟ که از خواسته ش بگذره؟

ببین آخه شرایط برا مرداد فرق داره ...

اونا گذر زمان براشون مهم نیست ولی اگه از سن باروری شما گذشت ولی شوهرتون هوس بچه کرد چی ؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
اقا یکم خب توضیح بده 😅🥲

چیو توضیح بدم؟؟😂😂

نه ترسی ندارم.بچه مگه پرستار منه که به دنیا بیارمش تا ازم مراقبت کنه!!وقتی خودمم تو این دنیا خوبی و آرامش و عدالت نمی بینم چرا باید به خاطر خودم یه بچه ی بی گناه رو به دنیا بیارم.وقتی خودم مطمعنم دنیا تا ابد رسم و قواعدش همینه خود خواهیه بخوام به خاطر این که یکی ازم مراقبت کنه بچه بیارم.

چیو توضیح بدم؟؟😂😂 نه ترسی ندارم.بچه مگه پرستار منه که به دنیا بیارمش تا ازم مراقبت کنه!!وقتی خودم ...

اخه عزیزم ببین مثلا الان فرصت کن پیر شدی ، خدایی نکرده به دلیلی باید بری بستری بشی ، ی همراه میخوای که چند روز اونجا باهات بمونه 

آخه کی باید ازت مراقبت کنه ؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2706