2733
2734
عنوان

مثبت بود بتا و پریود شدن

1046 بازدید | 14 پست

سلام خانما هر کی میدونه راهنمایی کنه من ۳ماهه تو اقدامم این ماه ۱۳ روز عقب انداختم بعد یک هفته رفتم ازمایش خون دادم بتام ۴۰ بود گفت بارداری ولی از دیروز افتادم رو خونریزی خودم گیج شدم الان چرا خونریزی هستم اگر باردارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بتات کمه خیلی بعد ۱۳ روز

ازمایشتو باید تکرار کنی اگه بالا رفته برو دکتر که سونو کنه شیاف بده 

اگه خدای نکرده رشد خوبی نداشته بتا که بارداری شیمیاییه شاید

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728

من چیکار کنم لطفا یکی راهنماییم کنه ۲۰ روزه عقب انداختم هرچی گرمی بوده خوردم چندبارم تست زدم منفی بوده درد پریود هی میاد و میره و سینه هام از دیشب دردناک شده دیروز امپول زدم چرا پریود نمیشم درست هم رابطه نداشتم شاید در ماه ۲،۳ بار اونم با احتیاط زیاد

نمیدونم کجایِ دنیا و با چه حالی هستی که اینو میخونی، اما یادت نره: غم همیشه انقد پر رنگ نمیمونه
2738
عزیزم برا شما خو بخود سقط شد خونریزی داشتین یا دکتر رفتین

تست بارداری مثبت شد بعد یک هفته از لک بینی شروع شد و کامل پریود شدم لقاح به درستی انجام نمیشه و مشکل داره نطفه که سقط  میشه ....

پریودت تمام شد بیبی چک بزن اگر مثبت بود دوباره حتما برو پیگیری کن احتمالا کیست و اینا داری من بیبیم مثبت شد باردار نبودم ادنوم سینه داشتم

از خدا میخام به همه کسایی که امضامو میبینن سلامتی بده .منو بچه هام رو هم عاقبت بخیر کنه.دعا کنید انشاا... سال۱۴۰۱ استخدام شم .حال دلم رو به بودن دیگران گره نمیزنم .من با هیچ کس بحث نمیکنم چون آرامش خودم برام ارزشمندتره .تو زندگیمتجربیات تلخ زیاد داشتم اما هیچ تلخی ماندگار  نیست.معرفت در گرانیست به هر کس ندهندش .اونی که بیشتر بدمو میگه از همه بیشتر قبول داره که من ازش موفق ترم
من چند روز پیش سونو رفتم گفت پنج هفته و شیش روز درصورتیکه من هشت هفته بودم بنظرتون برا منم پوچه یا ج ...

خب منم به حساب خودم ۸ هفته بودم سونو هفت هفته بود ولی برای شما اختلاف زیاده ....سونو چیزی ننوشت که رسد جنین متوقف شده اگه مشکل داشته باشه خودشون میگن 

گفت ساک مشکوک ب کیسه زرده ولی جنین دیده نمیشه  بعضیا میگن صبر کن اخه علایم سقطم ندارم

حالا دو هفته دیگه برو انشالا که جنین هم تشکیل شده باشه توکل به خدا ....من الان هشت هفته هستم هفته شش رفتم قلبش تشکیل نشده بود هشت روز بعد رفتم تشکیل شده بود انشالا که قلبش تشکیل میشه

2706