2726
عنوان

سرطان معده

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا روزگار بی رحمی شده مادر منم استخوان داشت هفت ماه دویدیم هر کاری کردیم به همه جا رو زدییم بردیم چقدر سختی کشید داغون شدیم جلو چشممون ذره ذره آب شد نتونستیم کاری کنیم هممون از بین رفتیم اونم کی مادرم یه تیکه جواهر بود با یک نفر بد اخلاقی نکرد تو زندگیش تازه زندگیش راحت شده بود فقط میخاست از حاصل ۶۰ سال تلاشش استفاده کنه رحم نکرد بهش چقدر حسرت مونده تو سینم از صبح که پا میشم بغض میکنم تا وقتی از حال برم انقدر قرص آرامبخش میخورم تا از پا بندازتم بتونم چند ساعت بخابم زندگی همش دروغ بود خوبی ها دروغ بود مهربونی ها دروغ بود دست گرفتن ها کمک کردن ها دروغ بود همش دروغ 

2728
اینا چیزی نیس من دیدم نوشابه میدن.همین عروس عمم.اونوقت من بچهام ی سالشونه بازم چیزایه سنگین نمیدم.بل ...

اره متاسفانه منم الان مسخره میکنن دخترم یکسالشه هنوز واسش غذای جدا درست میکنم بهش هر چیزی نمیدم دوست ندارم مدیون دخترم بشم انگار لوح افتخار میدن هر چیزی رو بدی دوست خودم بچش ۱۴ ماهش بود اومد پیش ما اینقد به این چیپس و پف‌ک داد من حالم بد شد

چرا مگر چه اشکالی دارن اینا؟؟؟؟

شما ماشین صفر بخری میگن تا یه مدت این مسائل رعایت کنید تا موتور آب بندی بشه و نره واسه تعمیر بعد همه رعایت میکنن اما دکتر میگه به بچه ۶ ماهگی اینجوری غذا بدین مرحله به مرحله شروع کنید اینا ممنوعه مرکبات تا یکسالگی ندین غذای جامد تا ۹ ماهگی ندین غذای سفره تا یک سالگی ندین و ...همه میگن دکترا شعور ندارن چیزیش نمیشه ما همه چی دادیم خورده خب آره خورده خوبم هست ظاهرا اما شما معده و روده و...همه رو بهش آسیب زدی بزرگ میشه ۳۰ سال و ۴۰ و رد میکنه یکدفعه دور از جون میبینه تو اوج جوانی مبتلا به کنسر میشه چون مادرش افتخار میکرده بچش همه چی خورده 

وای من نمیدونستم عزیزم خداروشکر من وسعم نرسید از این غلطا کنم خداروشکر واقعن 

منم نمیدونستم تو پیج چند تا دکتر دیدم چقدر تذکر داده بودن که ندین هر چیزی رو زودتر در بهترین حالت اینه کبد بچه آسیب میبینه بچه کوچیک کبدش نمیتونه مثل ماها تمام مواد سمی رو دفع کنه اینا همه میمونه تو بدن عوارضش و بعد نشون میده کتاب تغذیه نلسون و من خوندم وقتی بچم شروع به غذا خوردن کرد مال متخصص های اطفال هست خیلی خوبه همه چی رو توضیح داده 

عزیزم خدا شفاش بده,خواهر من هم تو این سن کم سرطان سینه گرفته,اما گرید خواهر شما بالاس فوری درمانو شروع کنید,و اینکه به حرف کسایی که میگن دکتر نرو و دارودرمانی کنید به هیچ عنوان گوش ندید,شیمی درمانی حتما مرتب بره و طی درمان واقعا روحیه مهمترین چیزه