2733
2734
عنوان

برآورده شدن حاجات مهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 154 پست
منم ۱۰۰ تا ،انشالله هممون حاجت روا میشیم

سلام انشاالله . قبول باشه 🌺🌺

🌸معجزه ۱۲۴ هزار ➡️ کلیک کن 🌷بر چهرۀ پر ز نور مهدی صلوات🌸تاامر فرج شود مهیّا صلوات🌷بهر فرج و ظهور مهدی صلوات 🌷🌷🌷  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷خداروشکر  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم صد تا

روحه من چند وقتیه مرده..💔                                     دختر آرمی :)💜، در حال خوندن زبان کره ای✨🇰🇷 وکیل آینده⚖️، کیدرامری که عاشق گل شیطان و زیبایی حقیقیه 🌈اولین باری که دیدمت فک نمیکردم قراره اینجوری دوست داشته باشم اما تو منو رها کردی تو اوج دلتنگی تو اوج دوس داشتن شاید ندونی ولی تو همیشه جزو بهترین های قلبم بودی و هیشکی هیچ جوره نتونست جاتو بگیره با تموم بدیات بازم من پشت تو بودم اما تو اینو ندیدی نفهمیدی رفتی و با سیلی از خاطرات تنهام گذاشتی و دوباره برگشتی؟ برگشتی که چیو درست کنی؟! برگشتی که دوباره یادم بیاد چی به سر قلبم اومد قلبمو انگار یه چند صد نفری با هم زیر دست و پا لهش کردن اینجوری نبودا قلبم.. تو اینجوریش کردی تویی که گفتی هیچ وقت منو رها نمیکنی غمش خیلی زیاده ها ولی تو نمیفهمی :) قلب من تازه داشت حس عاشق شدن تجربه میکرد تازه داشت میفهمید عشق یعنی چی ولی تو خرابش کردی هیچ وقت تو هیچ زمانی یادم نمیره کاری که تو با من کردی کافر با من نکرد میدونم زمانی میرسه که توام مثل من این حس و حال بهت دست میده اما دیگ خیلی دیره اون روز دیگ من نیستم و میتونی با خیال راحت بری دریغ از اینکه چقد دوست داشتم و تو هیچ وقت اینو نفهمیدی و اما من موندم و افکار بی پایان فهمیده نشده و یه افسردگی و حس اضافی بودن و پوچی که تو دادی بهم..❤‍🩹🙂 
2731
2738
یکی بگه چطوریه 

سلام ببین عزیزم 

یه ذکر هست به اسم ذکر یونسیه که خیلی ها وقتی این ذکر به همراه آیه بعدش یکجا با هم گفتند به حاجت های غیر ممکنشون هم رسیدند بخاطر همین مدتی به قول اون کاربرمون همه دارن این ذکر رو به بقیه معرفی میکنن از بس که مجرب بوده . تعدادشم از 100 تا شروع میشه تا هر چه قدر که خواستی ( البته اعداد ختم اين ذكر از ٤٠٠ تا شروع ميشه و بعد ٧٠٠ تا، ١٠٠١، ٣٠٠٠ و بيشترينش ٧٠٠٠ تا هست كه به صورت چله ميتونيد برداريد) به تعداد هر کدوم از این اعداد که دیدی میتونی بخونی .

یه بار دیگه اگر صفحه اول تاپیکم رو بخونی بیشتر متوجه میشی حتی توی گوگل هم سرچ کنی خیلی خوبه راجبش بیشتر متوجه میشی البته من خلاصه نکته هاشو بهت گفتم برای شفای مریض و هر حاجتی خیری که فکرشو بکنی کار آمد و مجربه . 

متن ذكر :

لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَكَ إِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ «87» (ذکر یونسیه)
فَاسْتَجَبْنا لَهُ وَ نَجَّيْناهُ مِنَ الْغَمِّ وَ كَذلِكَ نُنْجِي الْمُؤْمِنِينَ«88» سوره انبياء (آیه بعد ذکر یونسیه)

🌸معجزه ۱۲۴ هزار ➡️ کلیک کن 🌷بر چهرۀ پر ز نور مهدی صلوات🌸تاامر فرج شود مهیّا صلوات🌷بهر فرج و ظهور مهدی صلوات 🌷🌷🌷  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷خداروشکر  
هر کی خوند برام دعا کنه❤️

سلام حتما انشاالله برات اتفاقای خوبی بیوفته 🌸

منم صد تا

سلام عزیزم انشاالله به حاجت دلت میرسی قبول باشه 🌺🌺

2706