2726
عنوان

برآورده شدن حاجات مهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 154 پست
با اونش کار ندارم سوال شده بود برام چون هی داره تاپیک تکرار میشه 

آها اگر اذیت شدی ببخشید اما برای من تا حالا از این تاپیک ها نیومده و ندیدم اون مورد هایی هم که گفتم با جستجو کردن دیدم.

🌸معجزه ۱۲۴ هزار ➡️ کلیک کن 🌷بر چهرۀ پر ز نور مهدی صلوات🌸تاامر فرج شود مهیّا صلوات🌷بهر فرج و ظهور مهدی صلوات 🌷🌷🌷  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷خداروشکر  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها اگر اذیت شدی ببخشید اما برای من تا حالا از این تاپیک ها نیومده و ندیدم اون مورد هایی هم که گفتم ...

وای چرا باید اذیت بشم آخه فقط برام عجیب بود چون حالت زنجیره وار هی همه می ذاشتن 

خدا با من است 🙌🌹
من میخوام

اگر دوست داشتی تعدادی که میخوای بخونی هم بگو انشاالله به آرزو هات میرسی 🌺

🌸معجزه ۱۲۴ هزار ➡️ کلیک کن 🌷بر چهرۀ پر ز نور مهدی صلوات🌸تاامر فرج شود مهیّا صلوات🌷بهر فرج و ظهور مهدی صلوات 🌷🌷🌷  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷خداروشکر  
2728
من هستم  التماس دعا خیلی اوضام خرابه

سلام انشاالله اوضاعت خیلی بهتر میشه برات دعا میکنم . قبول باشه 🌺🌺🌺

این آیه تو نماز غفلیه هم هست 😍😍

سلام آره درسته 👌🌺

منم ۱۰۰ تا خوندم 

سلام قبول باشه 🌺🌺

منم صد تا. التماس دعا

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
عزیزم منم ۱۰۰ تا میخونم

سلام عزیزم قبول باشه انشاالله به حاجت دلت میرسی 🌺

منم ۱۰۰تا

سلام قبول باشه انشاالله به حاجت دلت میرسی 🌸

وای چرا باید اذیت بشم آخه فقط برام عجیب بود چون حالت زنجیره وار هی همه می ذاشتن 

آها پس که این طور موفق باشی عزیزم🌸

منم صد تا. التماس دعا

سلام قبول باشه انشالله به آرزوت برسی 🌸

یکی بگه چطوریه 

روحه من چند وقتیه مرده..💔                                     دختر آرمی :)💜، در حال خوندن زبان کره ای✨🇰🇷 وکیل آینده⚖️، کیدرامری که عاشق گل شیطان و زیبایی حقیقیه 🌈اولین باری که دیدمت فک نمیکردم قراره اینجوری دوست داشته باشم اما تو منو رها کردی تو اوج دلتنگی تو اوج دوس داشتن شاید ندونی ولی تو همیشه جزو بهترین های قلبم بودی و هیشکی هیچ جوره نتونست جاتو بگیره با تموم بدیات بازم من پشت تو بودم اما تو اینو ندیدی نفهمیدی رفتی و با سیلی از خاطرات تنهام گذاشتی و دوباره برگشتی؟ برگشتی که چیو درست کنی؟! برگشتی که دوباره یادم بیاد چی به سر قلبم اومد قلبمو انگار یه چند صد نفری با هم زیر دست و پا لهش کردن اینجوری نبودا قلبم.. تو اینجوریش کردی تویی که گفتی هیچ وقت منو رها نمیکنی غمش خیلی زیاده ها ولی تو نمیفهمی :) قلب من تازه داشت حس عاشق شدن تجربه میکرد تازه داشت میفهمید عشق یعنی چی ولی تو خرابش کردی هیچ وقت تو هیچ زمانی یادم نمیره کاری که تو با من کردی کافر با من نکرد میدونم زمانی میرسه که توام مثل من این حس و حال بهت دست میده اما دیگ خیلی دیره اون روز دیگ من نیستم و میتونی با خیال راحت بری دریغ از اینکه چقد دوست داشتم و تو هیچ وقت اینو نفهمیدی و اما من موندم و افکار بی پایان فهمیده نشده و یه افسردگی و حس اضافی بودن و پوچی که تو دادی بهم..❤‍🩹🙂 
2706