2733
2734
عنوان

مامان وحشی

698 بازدید | 54 پست

برای کی پیش اومده که مادر همکلاسی بچش تو مدرسه وحشی بازی در بیاره و دعوا کنه.بچم یه همکلاسی داره که تو کلاس اذیتش می‌کنه پول تو جیبی شو میگیره یه بارم زده بودش خوراکی هاشو میگیره بعد مادرشم برامون کولی بازی درمیارن موندم والا سنش هم زیاده نزدیک ۶۰اونوقت کلاس اولی داره

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...

بزن لهش کن توام

سلیطه

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادر و فرزند زورگیرن

بی‌فرهنگا

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.
برا همینه میگن تو سن بالا بچه دار نشین 😕💔 خب شماهم به بچت یاد بده حق خودشو بگیره نزار وابسته به خ ...

آقا چیکار ب سن مادر دارین😐

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.
2738
برا همینه میگن تو سن بالا بچه دار نشین 😕💔 خب شماهم به بچت یاد بده حق خودشو بگیره نزار وابسته به خ ...

آخه چند بار به معلمشونم گفتیم بچم آرومه و معمولی اصلا دعوایی نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...
سلیطه عشقم ن سلطیه 😂😂

ویرایش کردم😐حرصی شدم

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...

این اگه بچه من بود کلی خودم رو سرزنش میکردم و حسابی هم تنبیهش می‌کردم که پول کسی رو بزور ازش نگیره... 

شاید یه کمبودی داره که باعث شده دست به این کار بزنه.

کار درستی نیست و فردا بزرگ شد کارای بدتر میکنه مثل دزدی و سرقت ، باید جلوشو بگیرن

من اینجام تا نی نی سایت بدون تماشاچی نمونه ، من هستم تا وقتی تاپیک زدید احساس تنهایی نکنید ، من تاپیکای تک تکتونو تماشا میکنم.

ببخشید اینو می گم.ترکها یک ضرب المثل دارن.که معنیش اینه.می گن جلوی یک نفر نرینی،فکر می کنن ریدن بلد نیستی.شما هم مثل خود اون خانم رفتار کن.فمر کرده با هوچی بازی خیلی زرنگه.اصلا صد سالش باشه.یعنی چی مثلا رفتارش

مگه مدرسه مدیر نداره که اولیا به خودشون اجازه میدن اینجوری رفتار کنن؟

حالا بذاره یکشنبه برم خجالت نمی‌کشه زنیکه عوضی تو شاد کلی پیام نوشته برام که از همش اسکرین گرفتم بذاره به مدیر نشون بدم اگه عذرخواهی کرد که تمام اگر نه میرم ازش شکایت میکنم پیری رو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706