2733
2734
عنوان

متاهلاروز مرد بره شوهرا چی بگیریم

929 بازدید | 48 پست

والا ما خانومای صبور جانگداز ایرونی بااینکه اکثریت شوهرامون پول نمیدن بهمون بازم دوست داریم روز مرد یچیزی براشون بخریم در حد وسعمون ک وسایل مردونه  گرونه تهش ب ی جوراب زیز پوش ختم میشه البته پدرا شوهراهم انتظاری ندارن الحق والانصاف ما خودمون دوست داریم بخریم حالا مثل هر سال موندم چی بخرم ک دوست داشته باشه شماها میخایید چی بخرید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون روز زن واسه من چیزی نگرفت منم روز مرد چیزی نمی‌گیرم.

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
2738

من شوهرم چیزی نگرفت برام حقیقتا دستش خالی بود بخاطر بنایی 

و چک هامون

البته کل. پولاش دست منه و نمیتونست چیزی سوپرایزی بخره منم دیدم چون همه چی دارم واقعا ناراحت نشدم

چون هروقت چیزی خاستم فوری خریده بنده خدا 

ولی برای روز مرد من تصمیم دارم براش ی کیک خامه ای خیلی خفن درست کنم چون شرایط روحی خوبی نداره احساس میکنم این روزا بهم ریختس

گفتم براش کیک درست کنم خوشحال شه🙂

خودش چیزی نگرفت برام منم چیزی نمیگیریم براش

دقیقا بره منم نگرفته بود خودم ب خودم خریدم ولی فرهنگ من کلا بالاتر از خانواده ی شوهرم ایناس ایناازبچگی این چیزا رو یاد نگرفتن ب هرحال اون گاو باشه دلیل نمیشه منم مثل اون باشم 

2706