2737
2734
عنوان

رحم دو شاخ

| مشاهده متن کامل بحث + 256867 بازدید | 8460 پست
ممنون گلم امیدوارم به زودی دامنت سبز بشه عزیزم  توکل کن به خدا ❤❤❤

ممنون عزیزم  دعا کن من خارج رحم هم داشتم یک لولم برداشتم   دکترم خیلی نگران بود منم ناراحتم 

بی بی چکم که منفی شد گفتم بیخیال دیگه پوستم کلفت شده ولی یه صدایی اروم میگه   دروغ بده  حتی به خودت          
ممنون عزیزم  دعا کن من خارج رحم هم داشتم یک لولم برداشتم   دکترم خیلی نگران بود منم ناراحت ...

اصلا نترس و استرس نداشته باش هر چی استرس داشته باشی بدتره .ایشالا که دیگه خارج رحمی واست اتفاق نمیوفته .الان تو اقدامی ؟

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نترس و استرس نداشته باش هر چی استرس داشته باشی بدتره .ایشالا که دیگه خارج رحمی واست اتفاق نمیوف ...

از اول سال جدید میرم واسه اقدام      الان یه دوره قرص دارم که تا عید تموم میشه

بی بی چکم که منفی شد گفتم بیخیال دیگه پوستم کلفت شده ولی یه صدایی اروم میگه   دروغ بده  حتی به خودت          
2728
از اول سال جدید میرم واسه اقدام      الان یه دوره قرص دارم که تا عید تموم میشه

ایشالا که زود جواب میگیری .من ماه دوم اقدامم جواب گرفتم .فقط اصلا استرس نداشته باش .هر شب هم فولیک اسید بخور .باورت نمیشه تمام بلاهایی که تو بارداریم سرم میومد از استرس بود.پس استرس و ترس رو از خودت دور کن 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
ایشالا که زود جواب میگیری .من ماه دوم اقدامم جواب گرفتم .فقط اصلا استرس نداشته باش .هر شب هم فولیک ا ...

ممنون    یه لوله بیشتر ندارم  این یکم مشکل سازه    و اگر خارج رحم بشه دوباره  فاجعه میشه  

اگر از همه اینا سالم رد بشم   مشکلات دوشاخ و زود رس و سقط مکرر هم  دارم   استراحت مطلق   

خلاصه   فقط دعا    

هر کس این پیام رو خوند دعام کنه بگه 

خدایا زهره خیلی درد کشیده  خیلی صبر کرده  کمکش کن مشکلاتش حل بشه   بدون درد بدون زجر 

بدون حسرت بدون اشک  

همگی التماس دعا دارم

ممنون    یه لوله بیشتر ندارم  این یکم مشکل سازه    و اگر خارج رحم بشه دوبار ...

زهره جان شما که عمل کردید دیگه واسه چی نگرانی .با اون یک لوله هم باردار میشی مطمعن باش .توکل کن به خدا مطمعنم جواب میگیری .واسه حاجت رواییت صلوات میفرستم 

2738
زهره جان شما که عمل کردید دیگه واسه چی نگرانی .با اون یک لوله هم باردار میشی مطمعن باش .توکل کن به خ ...

مرسی عزیزم   مرسی

ممنون    یه لوله بیشتر ندارم  این یکم مشکل سازه    و اگر خارج رحم بشه دوبار ...

زهره جان توکل بخدا شرایط من از شمام بدتره ..من رحمم تک شاخ و تک لوله تو شهری هستم خیلی دوووور از خونواده ولی امیدم بخداس نگرانی راه نده بدلت ..تازه من مشکلات دیکه ایم دارم ولی پناه و امیدم خداس

گرنگهدار من انست که خود میدانم....شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
زهره جان توکل بخدا شرایط من از شمام بدتره ..من رحمم تک شاخ و تک لوله تو شهری هستم خیلی دوووور از خون ...

امید بخدا   خودش معجزه کنه برامون

ي نفر تو همين سايته با ي لوله الان دوقلو باردار شده

خدا نصیب  منم کنه      نا امید نیستم   ترس دارم   ولی امید دارم  به خدا 

2706