2737
2734

بچها عاشق یکی شدم لطفا یه دعا بگید که بخونم اونم از من خوشش بیاد

میدونم خیلی حرف مسخره ایهههه 

ولی خب خوشم میاد ازش دیگه😂😂😂

هیچ وقت فکر نمیکردم برم سمت همچین چیزی...😂😂

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میری بیرون ذکر یاعزیزبخدن ۱۰مرتبه یافک کنم ۷مرتبه فوت کن ب دستات و بکش روصورتت

وقتی میخوام ببینمش؟

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

دعای امن یجیب المستشفها و یک شب و سو

خیلی جوابه صد در صد تضمینی بدون بازگشت😂😂😂

یدون دیگم دعای جوشن کبیرو میخونی ۷ بار فوت به همراه تف میکنی تو صورتش و ۷ مرتبه دورش میچرخی ی جفتک محکم میندازی بهش بد یه چوب میگیری بی بی دی با بیدی بو میکنی و تاااااداااااا یهو میبینی از چشمای طرفت همینجور اکلیل و قلب میریزه پایین😂

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
دعای امن یجیب المستشفها و یک شب و سو خیلی جوابه صد در صد تضمینی بدون بازگشت😂😂😂 یدون دیگم دعای ج ...

وااااو این عالی بوی

اگه این کار کنم قطعا یه نوبت دکتر اعصاب بهم کادو میده😂😂😂

2738
وااااو این عالی بوی اگه این کار کنم قطعا یه نوبت دکتر اعصاب بهم کادو میده😂😂😂

😂😂😂😂

تصورشم عالیه😂😂😂

طفلک میره دیگ پشت سرشم نگا نمیکنه

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)