2737
2734
عنوان

شرایط جدید ثبت نام ایران خودرو

1694 بازدید | 31 پست

سلام بچه ها به نظرتون این طرح جدید ایران خودرو و سایپا دووم میاره منظورم افتتاح حساب وکالتی و واریز ۹۰ میلیونی هست قبل از قرعه کشی؟

این خیلی طرح بدیه به نظرم همه چی به نفع قشر پولدار تموم میشه خب اگه طرف پول اضافی داشت میرفت یکی میخرید نه اینکه برا هز قرعه کشی بریزه به حساب که

به جاش بهتر بود میگفتن کسایی که تو ی خانواده ماشین دارن نمیتونن ثبت نام کنن

🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

اتفاقا طرح خوبی هست گلم و دست دلال ها رو کوتاه میکنه

خوب قیمت هر خودرو بالای ۱۰۰ هست کسی که ثبت نام میکنه باید ۹۰ میلیون داشته باشه

اینطوری خودرو دست مصرف کننده واقعی میرسه نه دلال

این کاربری دومم هست.از سال 92 خواننده خاموش بودم.ببخشید عزیزانم متاسفانه دیگه به هیچ عنوان درخواست دوستی قبول نمی کنم✋✋✋ و اگه سوال روانشناسی داشتید و سوالتون کوتاه بود در همون تاپیکی که هستم جواب می دهم چون هر موقع میام سایت واسه گذراندن اوقات فراغت و...با سیل عظیمی از درخواست دوستی و سوالات مواجه میشم که متاسفانه وقت نمی کنم همه اشون رو پاسخ بدهم(ممنون که درکم می کنید)

بچه ها اگه کسی میدونه بگه

مثلا ۹۰ تومن رو که بلوکه میکنه ایرانخودرو،بعد میتونیم رانا بنویسیم یا سمند؟یا فقط پارس؟چون جلو پارس زده بود۹۰ تومن

در زندگی انسانِ فانی چیزی به اسمِ سعادت مطلق وجود ندارد!

البته برای مادرها و خودروهای فرسوده این شرط نیست

این کاربری دومم هست.از سال 92 خواننده خاموش بودم.ببخشید عزیزانم متاسفانه دیگه به هیچ عنوان درخواست دوستی قبول نمی کنم✋✋✋ و اگه سوال روانشناسی داشتید و سوالتون کوتاه بود در همون تاپیکی که هستم جواب می دهم چون هر موقع میام سایت واسه گذراندن اوقات فراغت و...با سیل عظیمی از درخواست دوستی و سوالات مواجه میشم که متاسفانه وقت نمی کنم همه اشون رو پاسخ بدهم(ممنون که درکم می کنید)
خااااک تو سرشون.....همه چیز به نفع پولدارها کردن..مثلاً بکاری کردن ک دلال بازی کم بشه..مغزشون همینقد ...

نه عزیزم مغزشون خیلی خوب جواب داده اتفاقا 

کاری کردن فقط پولدار ها بتونن بگیرن 

خیابون هم راحته که طرف حتما پول داره که ماشینو بگیره و سوخت نمیشه 

به فکر مردم نیستن که

2706