2737
2734
عنوان

بد جنسی ترین کاری که برای مهموناتون کردید جی بوده و جرا

| مشاهده متن کامل بحث + 199220 بازدید | 284 پست
من و شوهرم همه مهمونیا دور همی عروسی همه جا اخرین نفریم دلیلشم اینه که شوهرم خیلی دل بزرگ و آرومه و ...

نمیدونم واقعا ،یه بار شوهرم گفت اخرین نفر میان که بقیه جلو پاشون بلند بشن کلا کاراشون طوریه که بگن خانواده شوهر واسشون‌مهم نیست حالا مادرشوهرمن زنیه که کار به هیچ کس نداره غریبه و اشنا میگن چقدر نجیبه اما جاریم و شوهرش یه سری واسه من زیر اب زنی این بنده خدارا میکردن انگار نه انگار که مادرشه 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از اینجا فهمیدم  دیگه خونش لب به چای نمیزنم  خیلی هم اهل جادو جمبله  من اصل ...

چرا نبات گذاشتن تو شو #رت مگه چه اتفاقی میوفته؟!

خدایا شکرت بابت همه چی    برا سلامتی نی نی م دعا کن 🤰🏼  
2728
شیرازی هسم همه جز من خوردن 9 نفر تلفات دادن اسهال شدید گرفتن دو نفر منجمله زنااااموووو هم گرفت

هشت نفر رافدای انتقام از یک نفر کردی😄

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2738
دوسه هفته پیش بود،  مرغ گذاشته بود. کشیدنی،  مرغ رو با قاشق و یک انگشت برمیداشت،  ان ...

😂😂😂یاد مادر شوهرم افتادم

مادر شوهر منم یه اخلاق داره که چیزیو میخواد بخوره با انگشت میخوره مثلا سمنو داشته باشه با انگشت از ظرفش میخوره منم بدم میاد یه بار با مادرشوهرم سمنو خریده بودیم بعد من ظرفمو آوردم ازش بخورم با قاشق

بعد سریع یه قاشق برداشتم دادم مادرشوهرم گفتم مامان بیا بخور

مادرشوهرم گفت من اینجوری نمیچسبه با انگشت میچسبه اما چون سهم من بود فهمید بدم میاد با قاشق برداشت از رو قاشق انگشت انگشت میخورد 😂😍الحق که خوشم اومد اون لحظه رعایت کرد

من دلم نمیاد یا مهمون بد باشم حتی اگه دشمن جونم باشه جاریم هر موقع میومد خونمون من بارها تعارفش میکردم وحتی غذا واسه سر کار شوهرش میذاشتم ولی خودش یه بفرما از دهنش درنمیومد شوهرش ده بار میگفت تا چایی میاورد. میدید مهمون قاشق نداره یا نونی چیزی جلوش نیست اصلا اهمیت نمیداد هیج وقت دست خالی خونش نمیرفتیم هربار شوهرم بستنی تخمه شیرینی یا میوه مبخرید میبردیم اما یه دونه نمیاورد عوضش هندونه گندیده وسیب پلاسیده میذاشت جلومون بی هیج بفرمایی. باور میکنید به خاطر اخلاق گندش شوهرم رو محبور کردم بریم شهر دیگه انقدر این زن بدجنس و پر از عقده بود

واقعا یک عده تون عقده ایی بودن رو به حد رسوندین ینی چی تف می کنی تو چایی و نوشیدنی بقیه؟ حالت به هم ...

افرین.واقعااااا برام عجیب غریب بود 

چقدر ضعیف باید باشی همچین حرکت سخیفی بکنی تف !!!!!

خب زرنگ خفن اونکه اصلا متوجه نمیشه وگرنه یه حرکتی میزد که تا ابد تفتو هی قورت بدی 

خب شما که جربزه نداری ناراحتیتو رک بگی قطع ارتباط کن 

نمیتونی باز درتوانت نیست پس انقدر دیگه دشمن ضعیف و حال بهم زنی هم نباااااش 

2706