2737
2734
عنوان

مسمومیت بارداری

1764 بازدید | 38 پست

بچها من امروز رفتم دکتر برام از نوشته ببینه مسمومیت بارداری گرفتم یا ن

اخه دلم گاهی درد میگیره و حالت بعضی وقتا تهوع دارم فشارمم مث همیشه بود اما گف مرتب چکش کنم 

وزنمم رفته بالا ممکنه واقعا مسمومیت باشه 

؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق(حضرت عباس(ع))😍                                                     پسرم همه وجودم🤍🌻            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدم مسمومیت بارداری ورم  بدن  میاره  انگار بدنت  پوف  کرده 

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
2728

من ورم شدید داشتم و سر درد .. دکتر رفتم فشارم ۱۹ بود به خدا ..اورژانسی همون روز اعزامم کردن بیمارستان دیگه و ختم بارداری شدم‌ .. ازم آزمایش گرفتن و گفتن مسمومیت بارداریه ‌‌ .. شانس آوردم رفته بودم کنترل و   الا   نمی فهمیدم.

خدایا .. خدای مهربونم .. بابت زندگیم که خوشبختم و تو آرامشم شکرت 🤲🤲🤲خدای مهربونم بابت همسرم .. عشق زندگیم که با تمام وجودم عاشقشم شکرت ❤❤❤خدا جونم .. بابت دوتا فرشته های زندگیم که بهم دادی شکررررت ... همیشه شکررررت .‌ بابت نداشته هام هم شکرت .. 🥰🥰🥰 خدایا شکرت که مادرم و برادرم رو دارم تا همیشه پشت و پناهم باشن.. درسته که پدر ندارم 💔ولی تو رو دارم که مثل کوه بالای سرمی خدا جونم 🥺❤ عاشقتم خدا جونم.... عاشقتممممم❤❤❤
2738
من ورم داشتم و فشارم یک مقدار بالا بود

ن من ن ورم دارم ن فشارم بالا بود ک

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق(حضرت عباس(ع))😍                                                     پسرم همه وجودم🤍🌻            
چن هفته ای وزنت چقد رفته بالا تو ماه اخیر

۳۰

ت ۴ ماه ۷ کیلو اضاف کردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من سر بارداری اولم به شدت ورم میکردم وفشارمم بالا بود خونه مادرشوهرم زندگی میکردم‌تغذیه مناسب نداشتم همش سرخ کردنی ۲۰ کیلو اضافه وزن داشتم ازمایش دادم هیچی نبود اما سراین یکی بارداریم ورم ندارم خداروشکر فشارمم خوبه رعایت میکنم سعی میکنم نمکو کم کنم تا الان ۱۲کیلو اضاف وزن داشتم چیزی نمونده تموم شه به امید خدا

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
من شنیدم مسمومیت بارداری ورم  بدن  میاره  انگار بدنت  پوف  کرده

اره منم دیدم طرف ورم داره اما من ورمم ندارم خداروشکر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندهفته اته؟؟ توکل به خدا انشالله که نیست برامنم دعاکن بارواریمو بسلامت بگذرونم 

۳۰

انشاالله عزیزم

انشاالله توام صحیح و سلامت نینیتو بغل میگیری🤍🌱

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم سر هر دوتا بچه هام گرفتم فشار خون بالا معده درد همش ترش می‌کردم ورم کرده بودم از هفت ماهگی میگرف ...

یعنی مسمومیت بارداری داشتی و سز اورژانسی نشدی؟ خیلی خطرناکه 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706